Angajator transparent

Softbinator Technologies

Evaluări companie Softbinator Technologies

Locul in care vreau sa fiu zi de zi

30.09.2020 - Angajat - Full time

Pro
Softbinator Technologies este locul in care am crescut accelerat si unde vreau sa raman foarte mult timp. Este greu sa gasesti un mediu in care sa te simti ca acasa - biroul sa fie construit astfel incat sa iti dea impresia asta si sa te faca sa fii cat mai comod atunci cand lucrezi, parerea ta sa conteze, sa fii ascultat de oamenii din jurul tau. Eu am avut norocul sa am parte de asa ceva si nu ma satur sa merg in fiecare zi la birou si sa lucrez de acolo.
De cand sunt aici am invatat sa joc si ping pong si curand cred ca o sa imi bat prietenii la biliard, pentru ca asa imi place sa ma relaxez dupa cateva ore de munca.
Cafeaua - cafeaua este ceva extraordinar. Aparatul profesional pe care il avem este minunat si putem sa ne bucuram de el in fiecare zi si de zona de mese amenajata, alaturi de muzica buna la pick-up.
Desi suntem intr-o crestere continua, un nou venit nu se simte pentru ca se integreaza imediat si ma bucur sa vad ca vin din ce in ce mai multi oameni faini.

Contra
Nu am nimic contra.

Ramaneti la fel si pastrati aceeasi cultura indiferent de numarul de angajati pe care o sa-l aveti!

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

All you need

30.09.2020 - Angajat - Full time

Pro
Toate lucrurile legate de Softbinator sunt misto. De la locatie, la birou, la proiecte, la oameni. Desi nu e o firma mica, tot se simte atmosfera de familie. Pandemia si wfh a stricat un pic acest lucru, insa e nice si sa existe intelegere din partea companiei si sa poti lucra de acasa in astfel de momente.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Etica locului de munca este acasa in acasta companie

25.09.2020 - Angajat - Part time

Pro
Efortul pentru a garanta succesul presupune ca ne cunoastem mai mult de sarcina de srviciu. Prieteni dar inainte sunt sarcinile. Locul unde este disciplina si advertismentul te ajuta sa te ridici la valoare. Este locul unde impreuna ne facem viata mai usoara.
Cariera mea este pregatita sa faca urmatorul pas catre succes ! alaturi de Softbinator.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O experienta de lucru nu tocmai extraordinara

23.09.2020

Pro
1. localizare birou
2. cafea buna, masa de biliard

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Un loc de munca la care CHIAR vii cu placere

22.09.2020 - Angajat - Full time

Pro
Colectivul este extrem de prietenos și placut, m-am inteles bine cu toată lumea din prima zi, zi in care aveam mari emotii ca nu imi vor placea oamenii. A fost fix contrariul și de atunci doar a devenit din ce in ce mai bine. Oricând ai nevoie de ajutor cineva este acolo și e dispus sa te ajute fără probleme.
Biroul este ideal, nu m-am gândit vreodata ca un birou poate fi atat de relaxant, de placut, ca putem beneficia de atâtea opțiuni de recreaționale și distractive la locul de munca.
Programul flexibil îți permite sa rezolvi problemele pe care le-ai putea întâmpina in mijlocul zilei.
Esspresor. Unul pe bune, ca la cafenea. Iubitorii de cafea sunt in extaz. (Eu)
Conducerea este foarte intelegatoare, ne cunoaște, nu stau in birourile lor și nu ne vad niciodată, ba chiar vin pe la noi și fac glume care mai de care sau poarta discuții deep cu cine are chef :))
Locatiaaa, este și ea bine pusă la punct, in centrul Bucureștiului, la aprox 5 min de metrou.
Plus, acum pe timpul pandemiei, protecția angajaților chiar este luată in serios, se sta cu masca inauntru, avem dezinfectant peste tot, termometru in birou cât și la intrarea in clădire.

Conectează-te cu Softbinator Technologies prin rețele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutăți Softbinator Technologies
Softbinator Technologies, companie de product development, specializată în designul, dezvoltarea și lansarea pe piață de produse ...
Bittnet, un grup de companii cu activităţi de training şi integrare soluţii de IT, a finalizat discuţiile privind achiziţia unui ...
Andrei Pitiș, fondator al Vector Watch, business vândut americanilor de la Fitbit cu 15 milioane de dolari și care și-a ...