Angajator transparent

Evaluari companie Softbinator Technologies

O a doua casa

11.03.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
- echipa tanara si dinamica
- birou modern situat central
- posibilitatea de a avansa in companie
- nu exista "proceduri" si ierarhii de corporatie
- relatie angajator-angajat foarte buna

Contra
Se mai poate lucra la partea de logistica.

Pastrati aceleasi principii care au stat la baza firmei inca de la inceput, indiferent de numarul de angajati pe care firma ajunge sa ii aiba.

Full time - Bucuresti

Salutare!

Multumim pentru feedback. Din Aprilie 2020 creste si echipa care ne ajuta cu tot ce inseamna logistica, office management etc. Am fost pe fast forward cu mutarea in noul spatiu si desi la fiecare birou nou deschis suntem mai buni decat inainte, tot mai sunt lucruri care scapa - cu siguranta, insa, rafinam continuu acest proces. Exista mereu o lista deschisa si transparenta pe grupul nostru intern cu ce nu merge sau lipseste si incercam sa rezolvam cat mai repede.

Asa cum ai punctat, credem ca principiile solide fac lucrurile sa mearga in directia buna. Uneori lucrurile se mai complica, dar lucram Agile - ne adaptam si astfel se intampla ce trebuie, poate nu mereu la prima iteratie. :)

Multumim pentru incredere!

nu injuri dimineata cand pleci spre birou :)

11.03.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
-birou misto
-colegi super de treaba
-proiecte faine
-program flexibil

Salutare!

Multumim pentru feedback-ul pozitiv. Tragem tare sa ne organizam cat mai bine, dar tine un ochi atent pe asta si trage-ne de maneca cand gresim. Nu exista perfectiune, dar cu fiecare pas trebuie sa fim tot mai buni.

Multumim pentru cei peste 3 ani de incredere! La cat mai multi impreuna!

A cool job

11.03.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
- amazing people
- dezvoltare profesionala alaturi de echipe faine
- implicare in comunitate
- locatie centrala langa metrou
- cool office

Salutare!

Ne bucuram ca facem ce trebuie. Ne ajuta sa stim ca suntem pe drumul cel bun! Multumim mult!

O experienta buna pentru un junior

10.03.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Colegii sunt caterinca si asta e un mare plus,iar biroul e pozitionat central si aproape de metrou

Salutare!

Colegii nu sunt doar caterinca, dar si foarte bine pregatiti. Avem cu totii ce sa invatam unii de la altii si pentru asta trebuie sa ne cunoastem cat mai bine. :)

Avem rabdare si construim impreuna. Uneori, sub presiune si cu multe pe cap, cel care da feedback nu o face in cel mai prietenos mod posibil. Ni se intampla tuturor asta. Chiar daca uneori, nu primesti feedback pe tonul cel mai protrivit, trateaza obiectiv situatia - ce a fost de bine, ce nu a fost de bine si care sunt solutiile de imbunatatire pentru un randament cat mai bun, dar realist. Ofera si tu la randul tau feedback si explica de ce a fost dur un anumit comportament. Solutiile trebuie sa vina de ambele parti. Avem incredere in oamenii cu multa experienta in firma, dar asta nu inseamna ca ce faci tu nu are un aport semnificativ, dimpotriva. Cu proxima ocazie, te invitam sa mergi tu spre cei care au fost duri si sa le oferi parerea ta deschisa si unde vezi tu ca se pot schimba lucrurile spre si mai bine. Feedback-ul constant bazat pe propunerea de solutii clare si implementarea celor semnalate este unul din pilonii principali pe care ne bazam.

Din comentariul tau se intelege ca esti nou in companie si ne bucuram ca esti alaturi de noi. Primii ani in cariera sunt cei mai importanti - cum invatam, de la cine invatam, cum propunem solutii si cum le implementam. Este important sa investesti corect in tine si sa lucrezi la cele 3 elemente care ne motiveaza - autonomie, dorinta de a fi tot mai buni si scopul pentru care facem ce facem. Speram ca pe masura ce ne descoperi, sa evoluam cat mai frumos impreuna! Lucram Agile si la fiecare pas trebuie sa fim din toate partile tot mai buni in ce facem!

Multumim!

Oferte care ti s-ar potrivi

Full time

Bucuresti, CONSTANTA,

Full time

Bucuresti, Constanta,

Vin cu mare placere la birou, in fiecare zi.

10.03.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
- Atmosfera placuta
- Colegi intelegatori si de ajutor
- Sediu in zona centrala, la 3-4 minute de metrou
- Open space
- Zona relaxare cu diferite moduri de entertainment (jocuri, etc.)
- Oamenii din conducere sunt foarte cool
- Proiecte cool
- All employees meetings pentru discutarea unor subiecte importante
- Transparenta

Salutare!

Multumim ca vezi lucrurile frumoase si pentru ca le apreciezi. Ne ajuta mult!
Nu suntem adeptii unor 1-on-1 repetate si care au au rezultate. Ca sa explicam mai bine: suntem pro aceste discutii si mai mult: incurajam orice tip de discutii constructive - constructive inseamna sa venim cu solutii pentru probleme. Cand vedem ceva ce merita si poate fi imbunatatit, cel/cea care semnaleaza asta are cele mai multe informatii despre ce deranjeaza si cum trebuie rezolvat. Si tot legat de 1-on-1, solicita oricand si facem sa se intample ASAP. Vrem sa ne apropiem cat mai mult de ideea ca schimbarea vine de la noi toti si ca noi toti avem toata deschiderea din partea companiei sa venim cu solutii!

Multumim!
Conecteaza-te cu Softbinator Technologies prin retele sociale
Beneficii companie
Softbinator Technologies
Full time / Medium level (2-5 Ani)
Ultima actualizare: 16.06.2020
Softbinator Technologies
Full time / Entry level (< 2 Ani)
Ultima actualizare: 17.06.2020
Galerie foto
Noutati Softbinator Technologies
Inside Softbinator - The HR GirlA short Inside Story from Violeta, HR specialist"Being an HR girl is not that easy, but I can say ...
 Inside Softbinator - Expect the Unexpected A short Inside Story, from Ralu Poiana UI/UX Designer"You know what it’s ...
 Inside Softbinator - White Hat GameA short Inside Story from Irina, .Net Developer, about White Hat an innovative learning ...