Specific Urban SRL

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Specific Urban SRL

Lipsa completa de profesionalism. Multa concentrare pe aparente si putin spre deloc pe proiectare.

02.08.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Diversitatea proiectelor si posibilitatea de a le prelua de la inceput, ca modalitate de invatare.

Contra
Aspiratii de corporatie, dar dupa ce se semneaza contractul, proiectele sunt pasate angajatilor si devin exclusiv problema lor. Impreuna cu lipsa de directie si nepasarea fata de proiecte se ajunge aproape mereu la situatii neplacute cu beneficiarii, constructorii sau alte specialitati. Iar prioritaile lor din punct de vedere financiar se regasesc in orice mai putin plata corespunzatoare a angajatilor mascate sub diverse scuze si lamentari patetice.

Sa se trezeasca la realitate si sa nu se mai creada in Suits.

Fost angajat 2020 - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Experiență foarte proastă datorită nerespectărilor fișei postului și a drepturilor angajatului.

22.03.2019 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Singurul aspect pozitiv pe care l-aș menționa este că firma preia proiecte de orice fel și există diversitate mare în a-ți dezvolta experiența în domeniu.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție