• Site: www.stefanini.com

Evaluari companie Stefanini Romania

Junior Software Developer - Stefanini ADC

16.01.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
- Mediu de lucru relaxant
- Fara presiune pe taskuri
- Colegi super ok

Contra
- Lipsa proiectelor. majoritatea developerilor se plafoneaza deoarece nu au proiecte pe care sa lucreze.

Full time - Junior Software developer .NET - Bucuresti

OK, dar salariile sunt dezamagitoare

09.01.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Posibilitati de avansare

Luni, 14 Ian 2019
Bună, îți mulțumim pentru că ne-ai lăsat acest review. Orice tip de feedback ne ajută să îmbunătățim experiența de lucru a colegilor noștri. De asemenea, te rugăm să ne comunici aspectele semnalate și în mod direct, ca să încercăm să găsim soluții cât mai bune pentru situațiile problematice.

Ok dar cu suficient loc pentru imbunatiri

27.12.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Colectiv ok la nivel de echipa.
Se respecta programul, fara overtime aiurea.
Transport acasa sau taxi noaptea
Selectie variata beneficii

Luni, 14 Ian 2019
Bună, îți mulțumim pentru că ne-ai lăsat acest review și că ai recomanda firma noastră cunoscuților. Ne bucură că apreciezi colectivul și atmosfera de lucru, întrucât ambele sunt elemente foarte importante pentru noi. Îți mulțumim și pentru că ne semnalezi aspectele mai puțin pozitive. Te încurajăm să ni le transmiți și în mod direct pentru a putea găsi, împreună, soluții cât mai bune pentru diferite probleme.

Your average outsourcing company

26.12.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
21 vacation days - plus 6 additional bonus days for 2 worked months (other conditions must be met as well)
Ok salary, but not the best in the marked
Ok company for those who want to develop a skill set and then leave for a better job.
Good work schedule.

Luni, 14 Ian 2019
Hello and thank you for your review. We are trying our best to offer a good working climate with benefits and advantages suited for our colleagues' various preferences, but we also facilitate access to different types of trainings or classes and encourage our colleagues to take them for their professional development. Our criteria for promoting our employers are, first of all, their performances, abilities and experience, but we also take into account other elements, such as teamwork capabilities. We assure you we are very seriously taking all these aspects into consideration in order to make the best decisions. Thank you for also mentioning less positive aspects, as any feedback helps us become better - we know there is always room for improvement .

Stefanini

21.12.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Echipa in principiu

Luni, 14 Ian 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest feedback. Ne bucură faptul că ai apreciat echipa alături de care ai lucrat, întrucât atmosfera de lucru este un element important pentru noi. Mulțumim și pentru că ne semnalezi aspectele mai puțin plăcute. Investim permanent în traininguri și cursuri care să îi ajute pe colegii noștri să se dezvolte pe mai multe planuri dar, desigur, întotdeauna vom avea ceva îmbunătățit.
Teleperformance Romania
Optima Solutions Services SRL
Data analyst
Nu vad aspecte pozitive care sa motiveze sa ramai pe termen lung.
iOS Developer
Ai acces la foarte multe platforme de dezvoltare: - Safaribooks- platforme interne- se deconteaza ...
System Administrator
- Beneficii decontabile anual- echipamente performante- training-uri si certificari- sedii ...
Project manager
Consultant Resurse Umane