Evaluari companie Stefanini Romania

Mediu de lucru placut, colegi de treaba.

12.11.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
- Mediu de Lucru placut
- Colegi care te ajuta
- Team-Buildinguri

Contra
- Management de carton
- Proiecte care nu vin la timp, de unde rezulta ca ti se promite ceva, apoi esti pus sa lucrezi pe altceva/ alta tehnologie

Managementu ar trebui sa nu mai aplice politica strutului si sa accepte feedbackul angajatilor.

Full time - Bucuresti

Buna rampa de lansare in IT

07.11.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Buna rampa de lansare in IT. Oportunitati de avansare

Astazi 10:58
Bună și mulțumim pentru comentariul tău. Ne străduim să fim un bun punct de pornire în carieră, dar și să oferim numeroase oportunități de promovare celor care rămân alături de noi. Îți dorim mult succes!

Experiență buna overall, dar poate diferi de la un proiect la altul, in funcție de management

30.10.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Posibilități de creștere

Astazi 10:59
Bună, îți mulțumim pentru review. Într-adevăr, investim mult în trainingul și în dezvoltarea colegilor noștri și încercăm să le oferim tuturor posibilități de avansare cât mai promițătoare, astfel că ne bucură că ai menționat acest aspect. Mult succes în carieră!

O companie buna pentru a intra in domeniul IT. Nu trebuie decat sa stii engleza la un nivel acceptabil.

29.10.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Atmosfera este una pozitiva. Nu cred ca fost zi in care sa nu rad cu colegii sau si cei din management.

Astazi 10:59
Îți mulțumim mult pentru aprecieri. Atmosfera cât mai bună la birou este una dintre prioritățile noastre, așa că ne bucură că ai menționat-o ca punct pozitiv. Legat de promovări, te asigurăm că performanța fiecăruia, dorința și capacitatea de dezvoltare, precum și o bună potrivire cu valorile în care credem sunt primele criterii pe care le luăm în considerare. Ne încurajăm mereu colegii să ne transmită orice feedback, fie direct, fie prin intermediul survey-ului nostru anual, pentru că doar printr-o comunicare eficientă putem să evoluăm și să intervenim acolo unde este necesar. Mult succes în carieră!

Recomand compania pentru cei ce nu au experienta.

24.10.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Colegii
Proceduri
Biroul personal și ce îți oferă floorul
Posibilitatea de a învață mai multe lucruri din domeniul IT
Managementul este okay dacă îți faci treaba și nu faci probleme.

Astazi 10:59
Bună, îți mulțumim tare mult pentru cuvintele frumoase la adresa noastră, precum și pentru sfaturi. Ținem întotdeauna cont de feedback-ul colegilor și al foștilor colegi, pentru că ne dorim sincer să fim acel ”serviciu” la care lumea vine cu o reală plăcere și cu dorința de a învăța și a se dezvolta. Îți dorim mult succes!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...