Evaluari companie Stefanini Romania

Stefanini

13.02.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
inveti cateva lucruri noi

Contra
salariu, timp liber, management

Full time - Senior support engineer - Bucuresti

Depinde de proiect - OK entry level

11.02.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
sefi ok , timp ok la birou

O companie flexibila.

07.02.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
- work from home full time sau partial
- ofera angajatilor un mediu de lucru placut
- face tot posibilul pentru a imbunatatii conditiile de munca (face modificari in urma feedbackurilor de la angajati)
- multe alte beneficii

Joi, 14 Feb 2019
Bună, apreciem că ne-ai lăsat acest feedback. Ne bucură faptul că apreciezi mediul de lucru, întrucât acesta și atmosfera de la birou sunt elemente foarte importante pentru noi. Mulțumim și pentru aspectul mai puțin plăcut pe care ni l-ai semnalat. Te încurajăm să ne adresezi astfel de situații problematice și în mod direct, ca să încercăm să găsim soluții cât mai bune pentru acestea, împreună.

Foarte placut.

04.02.2019 - Fost angajat Util (5)

Pro
Mediu de lucru placut.

Joi, 14 Feb 2019
Bună, îți mulțumim pentru review și pentru feedback-ul pozitiv. Ne bucură că ai avut o experiență plăcută în cadrul Stefanini și că ai recomanda compania noastră cunoscuților.

OK pentru entry level

31.01.2019 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Ok pentru a obtine experienta

Joi, 14 Feb 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review. Într-adevăr, ne bucurăm să fim un mediu propice pentru cei care se află la început de drum, oferindu-le traininguri și cursuri. Promovările în cadrul companiei noastre se realizează în funcție de proiectele aflate în desfășurare, dar și conform abilităților, performanțelor și experienței colegilor, care trebuie să fie cât mai potrivite cu specificațiile jobului. Opțiunea de a lucra de acasă/work from home depinde, de asemenea, de proiectele în desfășurare, însă încerăm mereu să le oferim colegilor posibilitatea de a avea un program flexibil, adaptat nevoilor lor.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto