Evaluari companie Stefanini Romania

Multumit, Sunt destul de multe lucruri care pot fii imbunatatite.

22.08.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
-Mediu de munca pacut
-Locatie aproape de metrou
-se promoveaza destul de repede si destul de usor
-resursele puse de catre companie la dispozitia ta pentru a invata lucrurila basic sunt destul de consistente
-exista o platforma interna cu zeci de cursuri pentru diferite domenii

Contra
-volumele pot fii prea mari uneori

Full time - Service desk agent - Bucuresti

Un loc de munca plăcut cu un colectiv tânăr.

02.08.2019 - Angajat Full time Util (1)

Pro
- Spațiu nou, modern;
- Colectiv tânăr și săritor legat de toate aspectele muncii de zi cu zi (și nu numai);
- Accesibilitate (Metrou 2 minute);
- Program flexibil;
- Pachet salarial & beneficii decent.

Vineri, 09 Aug 2019
Bună și îți mulțumim că ți-ai făcut timp să scrii acest review sincer și detaliat. Ne bucură mult aprecierile tale și te asigurăm că suntem întotdeauna deschiși să ascultăm și să îmbunătățim aspectele mai puțin bune. Orice idei ne sunt de ajutor, așa că nu ezita să ne semnalezi și direct orice problemă pe care o întâmpini.

Companie bună sa iti faci experienta. Nu prea ai cum sa crești din poziția ta.

31.07.2019 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Loc de munca bun. Cu masa de ping pong. Bucătărie mare. Colegi ok.

Vineri, 09 Aug 2019
Bună! Îți mulțumim pentru acest review și pentru aprecieri. Faptul că ai menționat colegii ca un punct pozitiv ne bucură foarte mult, pentru că ne străduim în fiecare zi să construim o echipă cât mai frumoasă și mai unită. Ne pare rău că nu am apucat să discutăm și direct aspectele negative pe care le-ai menționat. Te asigurăm că dimpotrivă, apreciem foarte mult oamenii vechi și buni, la fel cum suntem deschiși să primim și oameni noi și fără experiență alături de noi.

O experienta placuta

31.07.2019 - Angajat Full time Util (1)

Pro
Oameni foarte faini dornici sa te ajute
Program flexibil

Vineri, 09 Aug 2019
Salut! Mulțumim mult pentru recomandare și pentru faptul că ți-ai făcut timp să lași acest review. Într-adevăr, încercăm să ne adaptăm programul și în funcție de nevoile colegilor noștri și să fim cât mai flexibili în toate aspectele. Legat de management, te încurajăm foarte sincer să ne comunici direct orice probleme ai avea – dacă știm de ele, cu siguranță vom reuși să găsim soluții mai bune și mai rapide.

Stefanini

28.07.2019 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Colectiv tânăr, traininguri multe

Vineri, 09 Aug 2019
Mulțumim pentru părerea ta sinceră. Într-adevăr, punem mare accent pe training în companie, pentru că ne dorim colegi bine pregătiți și care să poată avansa ușor pe poziții superioare. Tocmai de aceea ne suprinde aspectul semnalat cu privire la pregătirea managerilor și ne pare rău că nu am aflat aspectele mai puțin pozitive direct de la tine. Îți dorim mult succes!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...