Evaluari companie Stefanini Romania

Salarii pe masura, oameni tineri, mediu primitor, oportunitatea de a creste

28.03.2019 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Companie in crestere in Romania, multe proiecte disponibile, pe multe limbi straine, job stabil

Contra
----------------------------------

Full time - Helpdesk agent - Sibiu
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, mulțumim pentru acest review atât de pozitiv! Ne bucură faptul că ai parte de o experiență plăcută în compania noastră și că ai recomanda Stefanini cunoscuților. De asemenea, în funcție de proiecte și clienți, încercăm să le oferim tuturor colegilor proiecte cât mai interesante care să le fie de ajutor în dezvoltarea profesională.

Posibilitati de promovare nelimitate si salariu proportional cu nivelul de implicare si capacitatile fiecaruia.

26.03.2019 - Angajat Full time Util (8)

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review! Ne bucură faptul că ai avut o experiență plăcută în compania noastră și că ai recomanda Stefanini cunoscuților. De asemenea, în funcție de proiecte și clienți, încercăm să le oferim tuturor colegilor șanse de promovare în cadrul companiei prin proiecte cât mai interesante care să le fie de ajutor, totodată și în dezvoltarea profesională. Mulțumim și pentru aspectele mai puțin bune semnalate, încercăm mereu să le îmbunătățim.

Experienta placuta si o companie perceputa ca rampa de lansare pe multe domenii.

25.03.2019 Util (6)

Pro
-Avansare destul de repede
-Multe Training-uri in cadrul firmei
-Program Flexibil (wfh)

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review și ne bucură faptul că ai recomanda Stefanini cunoscuților. Într-adevăr, investim permanent în dezvoltarea profesională a colegilor noștri prin intermediul sesiunilor de training astfel încât să avem o echipă bine pregătită cu șanse mari de promovare. În ceea ce privește aspectul salarial, noi ne dorin să păstrăm un nivel în acord cu piața și venim în întâmpinarea nevoilor fiecărui coleg cu un pachet de beneficii flexibile, din care fiecare își poate alege ceea ce i se potrivește. Programul de lucru este, de asemenea, flexibil, atunci când specificul clientului ne permite asta.

Am lucrat in calitate de help desk technician(suport IT) la ei, salariul de incepere net a fost de 2050 de lei, suport in limba engleza doar.
Multa munca, ture de noapte destule, bani putini.

25.03.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Avantajul este ca poti da de un colectiv ok, fiind o groaza de angajati pe diferite proiecte in aceasta firma.

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, îți mulțumim pentru feedback-ul lăsat! Într-adevăr, avem multe proiecte în care sunt implicați vorbitori de diferite limbi străine, dar în special în limba engleză, iar fiecare coleg este remunerat în funcție de specificul jobului, performanță și experiență. Programul de lucru este, de asemenea, flexibil, atunci când specificul clientului ne permite asta. Ne pare rău dacă experiența ta alături de noi nu a fost cea mai bună însă îți mulțumim pentru că ne-ai semnalat aspectele mai puțin plăcute, întrucât ne ajută să ne îmbunătățim.

Mediu placut.

21.03.2019 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Programul e ok. Multumit.

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, îți mulțumim pentru review și pentru feedback-ul pozitiv. Ne bucură că ai avut o experiență plăcută în cadrul Stefanini și că ai recomanda compania noastră cunoscuților.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...