Evaluari companie Stefanini Romania

Experienta buna. Mediu placut.

02.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Mediu placut de munca.

Contra
Locatia. Sediul este la Pipera.

Full time - Bucuresti

Joi, 26 Sept 2019
Mulțumim pentru aprecieri! Mediul de lucru și atmosfera sunt prioritare pentru noi, așa că ne bucurăm că ai considerat aceste aspecte ca fiind pozitive. Mult succes pe viitor!

Oameni ok,partea de management slabuta

29.08.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Oameni ok
Pe un proiect bun salariul este foarte ok

Joi, 26 Sept 2019
Îți mulțumim că ți-ai făcut timp să scrii acest review! Feedback-ul ne ajută să ne vedem și să ne îmbunătățim punctele slabe, dar și să le consolidăm pe cele forte, așa că apreciem foarte mult părerea ta. Îți dorim mult succes și proiecte interesante!

Un loc de munca plăcut cu un colectiv tânăr.

29.08.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
- Program flexibil
- Atmosfera relaxata

Joi, 26 Sept 2019
Bună, mulțumim tare mult pentru aprecieri! Suntem foarte bucuroși de cele 5 stele pe care ni le-ai acordat la categoriile ”timp la birou vs. timp liber”, ”management” și ”proceduri și valori”. Încercăm în fiecare zi să fim la înălțimea așteptărilor colegilor noștri la toate capitolele.

Colectiv tanar

29.08.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Colectiv tanar
Colegi cu care te poti intelege si poti lucra bine
Atmosfera placuta

Joi, 26 Sept 2019
Bună! Îți mulțumim pentru acest review și pentru aprecieri. Cine lucrează la noi, știe cât de importante sunt atmosfera frumoasă și buna înțelegere în Stefanini, așa că ne bucură foarte mult astfel de comentarii. Ținem cont și de aspectele mai puțin bune semnalate și te încurajăm să ni le comunici și direct, pentru a găsi împreună cele mai bune soluții!

Multumit, Sunt destul de multe lucruri care pot fii imbunatatite.

22.08.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
-Mediu de munca pacut
-Locatie aproape de metrou
-se promoveaza destul de repede si destul de usor
-resursele puse de catre companie la dispozitia ta pentru a invata lucrurila basic sunt destul de consistente
-exista o platforma interna cu zeci de cursuri pentru diferite domenii

Joi, 26 Sept 2019
Bună și mulțumim pentru toate aspectele pozitive pe care le-ai semnalat. Cu atâtea plusuri, sigur putem rezolva împreună problema unui volum de muncă uneori prea mare. Feedback-ul tău aici ne ajută în primul rând pe noi să fim mai buni, dar pentru o situație win-win, suntem adepții discuțiilor față în față. La noi, la departamentul HR, găsești mereu ușa deschisă!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...