Evaluari companie Stefanini Romania

Neprofesionalism

05.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
- poti lucra de acasa
- Bonus day 6/an

Contra
- 300 Ron platforma Benefits spre deosebire de aproape toate companiile care ofera acest benficiu de minumum 600 Ron
- Overtime-ul si Bank holiday-urile se incearca pe cat de mult posibil sa nu se mai plateasca si sa iti iei liber

Full time - Suport tehnic, level 1 - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Vineri, 07 Feb 2020
Bună, apreciem că ți-ai făcut timp să lași acest comentariu. Atât punctele pozitive, cât și părerile mai critice ne sunt de ajutor, pentru că suntem deschiși la sugestii și vrem să fim mereu mai buni.

Experienta placuta

04.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
bonusuri,personal,conditiile de munca

Vineri, 07 Feb 2020
Bună, îți suntem foarte recunoscători pentru aprecieri și pentru cele 5 stele acordate! Încercăm să oferim salarii la nivelul pieței dar, în același timp, și numeroase posibilități de training și de avansare, astfel încât și nivelul de salarizare să crească în timp, în mod corespunzător.

Foarte ok ca si grup

03.01.2020 Util (1)

Pro
- se pune accent pe comunicare

Vineri, 07 Feb 2020
Bună și mulțumim pentru acest review. Într-adevăr, comunicarea este importantă pentru noi și de aceea suntem mereu deschiși la sugestii. Planurile noastre pentru fiecare nou angajat includ întotdeauna și o serie de traininguri, ne pare rău dacă nu ai găsit ceva interesant sau util. Încercăm să găsim mereu cele mai bune oportunități de învățare și perfecționare pentru și împreună cu colegii noștri. De aceea, ușa noastră este mereu deschisă pentru astfel de discuții.

E ok in mare parte.

02.01.2020 - Fost angajat Util (1)

Pro
Colegii
Conducerea
Salariu

Vineri, 07 Feb 2020
Îți mulțumim pentru acest comentariu. Atât punctele pro, cât și aspectul contra semnalat de tine ne ajută să fim mai buni pe viitor. Mult succes în carieră!

Pepinera de studenti.

06.12.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
O companie buna pentru a te forma in mediul corporatist.

Vineri, 07 Feb 2020
Bună, îți mulțumim mult pentru sfaturi și sugestii, ne sunt de ajutor, pentru că încercăm în permanență să îmbunătățim aspectele mai puțin plăcute din companie. Ne bucurăm, desigur, să lucrăm cu studenți și cu absolvenți, să le oferim pregătirea necesară pentru o carieră de succes, dar, în același timp, avem alături de noi foarte mulți colegi cu ani și ani de experiență în companie. Promovările interne sunt printre prioritățile noastre, pentru că ne dorim o echipă competentă, unită și fericită. Îți dorim mult succes în carieră!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...