3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Team leader 3 ani.

07.07.2019 - Angajat - Full time Util (0)

Pro
Posibilitati de avansare
Mediu de lucru placut
libertatea de a lua decizii

Contra
Pachete salariale mai motivante pentru noii angajatii

Full time - Team leader - Bucuresti

Vineri, 09 Aug 2019
Salut! Mulțumim pentru faptul că ai recomanda această firmă cunoscuților și pentru aprecierile tale. Așa cum, probabil, știi, pachetele salariale în cadrul companiei evoluează în funcție de competențele câștigate și de nivelul de experiență acumulat. Ne străduim să evaluăm cât mai corect munca tuturor colegilor și te asigurăm că oricine face progrese profesionale importante este recompensat pe măsură.

Jobul s-a potrivit ca o mănușă

27.06.2019 - Angajat - Full time Util (0)

Pro
Totul este tehnic la nivel mediu, doarte bună rampă de lanșare

Vineri, 09 Aug 2019
Salut! Ne bucură tare mult aprecierea ta și faptul că ai putea să recomanzi compania noastră cunoscuților! Îți mulțumim pentru sfaturi și pentru observații, noi ne dorim ca perioada de muncă să fie cât mai lungă posibil în compania noastră, așa încât dacă ne-ai putea da mai multe detalii care consideri că ar putea ajuta la schimbarea imaginii tale de ”rampă de lansare” într-un mesaj privat, am fi foarte recunoscători. Toate cele bune!

Atmosfera placuta, atat timp cat iti faci treaba nu te bate nimeni la cap.

25.06.2019 - Angajat - Full time Util (0)

Pro
Cladire noua.
Mediul de lucru placut.
Proiect ok .

Vineri, 09 Aug 2019
Salut! Mulțumim tare mult pentru aprecierea ta și pentru faptul că ne-ai putea recomanda cunoscuților. Ne bucurăm să vedem că eforturile noastre legate de transformarea noului nostru sediu într-un mediu de lucru confortabil și plăcut nu au trecut neobservate! Am luat notă de observațiile tale cu privire la numărul de proiecte și ne-am bucura dacă ne-ai contacta direct, ca să ne dai mai multe detalii în acest sens. Toate cele bune!

Compania profesionista cu oameni competenti

23.06.2019 - Angajat - Full time Util (0)

Pro
Interviu relevant si oameni competenti.

Vineri, 09 Aug 2019
Bună și mulțumim mult pentru review și pentru faptul că ne recomanzi și altora. Ne sunt foarte utile aspectele semnalate de tine și te asigurăm că vom ține cont pe viitor de sfaturile tale. Numai bine!

Experienta placuta

21.06.2019 - Angajat - Full time Util (0)

Pro
Posibitati de promovare, sistem de bonusare, pachet medical, mediu de lucru placut

Vineri, 09 Aug 2019
Salut! Ne bucură tare mult aprecierea ta și faptul că ai putea să recomanzi compania noastră cunoscuților! Îți mulțumim pentru sfaturi și pentru observații, am luat notă de cele care ne vizează și le vom împărtăși pe celelalte în cadrul companiei.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...