3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

OK pentru entry level

31.01.2019 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Ok pentru a obtine experienta

Contra
- Oportunitati de promovare rare
- WFH inexistent

Full time - Bucuresti

Joi, 14 Feb 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review. Într-adevăr, ne bucurăm să fim un mediu propice pentru cei care se află la început de drum, oferindu-le traininguri și cursuri. Promovările în cadrul companiei noastre se realizează în funcție de proiectele aflate în desfășurare, dar și conform abilităților, performanțelor și experienței colegilor, care trebuie să fie cât mai potrivite cu specificațiile jobului. Opțiunea de a lucra de acasă/work from home depinde, de asemenea, de proiectele în desfășurare, însă încercăm mereu să le oferim colegilor posibilitatea de a avea un program flexibil, adaptat nevoilor lor.

Experienta 1 an

20.01.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Salarii decente pentru Sibiu

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, apreciem că ai lăsat acest review. Încercăm să investim permanent în dezvoltarea profesională a colegilor noștri prin cursuri și traininguri, astfel încât să avem mereu o echipă bine pregătită, la toate nivelurile ierarhice. Însă, desigur, există mereu loc de mai bine, iar orice feedback ne ajută să ne îmbunătățim.

Ok. Pentru cei ce nu au avut nici o experienta intr-o multinationala.

20.01.2019 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Daca nu ai avut experienta pana acum intr-o corporatie poti incepe aici . Program flexibil.

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, mulțumim pentru acest review, ne bucură faptul că ai recomanda Stefanini cunoscuților. Într-adevăr, în funcție de proiecte și clienți, încercăm să le oferim colegilor posibilitatea de a avea un program flexibil, adaptat preferințelor lor. De asemenea, oferim traininguri și cursuri care sunt de ajutor în dezvoltarea profesională, inclusiv pentru cei aflați la început de drum. Ne pare rău dacă ai avut parte și de experiențe neplăcute - recomandăm colegilor să ni le comunice și în mod direct, pentru a găsi cele mai bune soluții, împreună.

Se putea si m bine

18.01.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Pt starteri e ok

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, apreciem că ne-ai lăsat acest review, întrucât orice tip de feedback ne ajută să evoluăm. Sperăm că experiența în cadrul companiei ți-a fost de ajutor în carieră și îți mulțumim pentru contribuția ta. Criteriile noastre de angajare și promovare sunt mereu abilitățile, performanța și experiența fiecărui coleg, care trebuie să fie cât mai potrivite cu specificațiile jobului. Acestea sunt principalele aspecte care ne ajută să luăm decizii.

Loc bun mai ales dacă ești la început de drum

17.01.2019 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Ca incepator ai destule de invatat
Colectiv ok
Proiecte diverse
Posibilitate de avansare
Cabinet de masaj

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, îți mulțumim pentru feedback-ul lăsat! Ne bucură că în timpul petrecut în compania noastră ai avut parte de experiențe pozitive, care te-au ajutat în dezvoltarea carierei. Mulțumim și pentru că ne semnalezi aspectele mai puțin plăcute, întrucât ne ajută să ne îmbunătățim.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...