3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

O experienta satisfacatoare

04.04.2019 - Fost angajat - Full time Util (9)

Pro
salariu atractiv, atmosfera placuta de lucru

Contra
te dezvolti cam greu pe plan profesional

Full time - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim foarte mult pentru recomandarea ta! Ne bucurăm să vedem că ai apreciat condițiile noastre salariale și mediul de lucru. Desigur, ne dorim ca perioada de lucru pentru toți colegii noștri să depășească un an, așa încât apreciem comentariul tău și vom căuta să vedem cum anume putem ameliora acest aspect.

Experienta depinde de proiect

03.04.2019 - Fost angajat - Full time Util (9)

Pro
-ca angajat in Stefanini, implicit service desk technician ajungi sa inveti foarte multe pe partea de troubleshooting, e ideal sa te lansezi in IT.
-la fel si pe partea de limba ajungi sa dezvolti foarte bine limba ( germana, franceza etc )
-pachet salarial ok 3500-4000ron net ( cel putin pe germana )

Salarii pe masura, oameni tineri, mediu primitor, oportunitatea de a creste

28.03.2019 - Angajat - Full time Util (6)

Pro
Companie in crestere in Romania, multe proiecte disponibile, pe multe limbi straine, job stabil

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, mulțumim pentru acest review atât de pozitiv! Ne bucură faptul că ai parte de o experiență plăcută în compania noastră și că ai recomanda Stefanini cunoscuților. De asemenea, în funcție de proiecte și clienți, încercăm să le oferim tuturor colegilor proiecte cât mai interesante care să le fie de ajutor în dezvoltarea profesională.

Posibilitati de promovare nelimitate si salariu proportional cu nivelul de implicare si capacitatile fiecaruia.

26.03.2019 - Angajat - Full time Util (8)

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review! Ne bucură faptul că ai avut o experiență plăcută în compania noastră și că ai recomanda Stefanini cunoscuților. De asemenea, în funcție de proiecte și clienți, încercăm să le oferim tuturor colegilor șanse de promovare în cadrul companiei prin proiecte cât mai interesante care să le fie de ajutor, totodată și în dezvoltarea profesională. Mulțumim și pentru aspectele mai puțin bune semnalate, încercăm mereu să le îmbunătățim.

Experienta placuta si o companie perceputa ca rampa de lansare pe multe domenii.

25.03.2019 Util (6)

Pro
-Avansare destul de repede
-Multe Training-uri in cadrul firmei
-Program Flexibil (wfh)

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review și ne bucură faptul că ai recomanda Stefanini cunoscuților. Într-adevăr, investim permanent în dezvoltarea profesională a colegilor noștri prin intermediul sesiunilor de training astfel încât să avem o echipă bine pregătită cu șanse mari de promovare. În ceea ce privește aspectul salarial, noi ne dorin să păstrăm un nivel în acord cu piața și venim în întâmpinarea nevoilor fiecărui coleg cu un pachet de beneficii flexibile, din care fiecare își poate alege ceea ce i se potrivește. Programul de lucru este, de asemenea, flexibil, atunci când specificul clientului ne permite asta.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...