3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Am lucrat in calitate de help desk technician(suport IT) la ei, salariul de incepere net a fost de 2050 de lei, suport in limba engleza doar.
Multa munca, ture de noapte destule, bani putini.

25.03.2019 - Fost angajat - Full time Util (7)

Pro
Avantajul este ca poti da de un colectiv ok, fiind o groaza de angajati pe diferite proiecte in aceasta firma.

Contra
Salariul mic, volumul de munca destul de mare.

Full time - Helpdesk Technician - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, îți mulțumim pentru feedback-ul lăsat! Într-adevăr, avem multe proiecte în care sunt implicați vorbitori de diferite limbi străine, dar în special în limba engleză, iar fiecare coleg este remunerat în funcție de specificul jobului, performanță și experiență. Programul de lucru este, de asemenea, flexibil, atunci când specificul clientului ne permite asta. Ne pare rău dacă experiența ta alături de noi nu a fost cea mai bună însă îți mulțumim pentru că ne-ai semnalat aspectele mai puțin plăcute, întrucât ne ajută să ne îmbunătățim.

Mediu placut.

21.03.2019 - Fost angajat - Full time Util (6)

Pro
Programul e ok. Multumit.

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, îți mulțumim pentru review și pentru feedback-ul pozitiv. Ne bucură că ai avut o experiență plăcută în cadrul Stefanini și că ai recomanda compania noastră cunoscuților.

O companie din Brazilia cu mulți angajați

20.03.2019 - Angajat - Full time Util (7)

Pro
Oameni faini, care te ajuta să-ți atingi potențialul.

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review! Ne bucură faptul că ai o experiență plăcută în compania noastră și că ai recomanda Stefanini cunoscuților. Pentru noi este important și ne dorim să avem o echipă cât mai unită, mereu pregătită, alcătuită din oameni care au valori similare.

Experienta placuta

18.03.2019 - Angajat - Full time Util (8)

Pro
Training foarte bine pus la punct
Echipa

Luni, 01 Apr 2019
Bună, apreciem mult review-ul tău. Într-adevăr, investim permanent în dezvoltarea profesională a colegilor noștri, astfel încât să avem o echipă bine pregătită și competitivă. Deși încercăm să împărțim echitabil sarcinile, diferențele dintre task-uri sunt uneori greu de evitat, dar te încurajăm să discuți cu superiorii sau cu echipa de HR dacă observi dezechilibre în anumite situații. Mulțumim!

Acceptabil

15.03.2019 - Fost angajat - Full time Util (5)

Pro
Traineri foarte ok
Mediu tanar
Proiecte multiple

Luni, 01 Apr 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review! Ne bucurăm că ai considerat echipa cât și pregătirea trainerilor puncte pozitive, facem eforturi pentru a asigura proiecte multiple, interesante, care să ajute în dezvoltarea profesională a fiecărui angajat. În ceea ce privește nivelul salarial, noi păstrăm un nivel în acord cu piața și venim în întâmpinarea nevoilor fiecărui coleg cu un pachet de beneficii flexibile, din care fiecare își poate alege ceea ce i se potrivește. Programul de lucru este, de asemenea, flexibil, atunci când specificul clientului ne permite asta. Ne sunt de mare ajutor și aspectele mai puțin bune pe care le-ai semnalat, pentru ca orice feedback ne ajută să ne îmbunătățim.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...