• Site: www.stefanini.com

Evaluari companie Stefanini Romania

OK, dar salariile sunt dezamagitoare

09.01.2019 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Posibilitati de avansare

Contra
Salarii, proceduri defectoase

Middle managementul trebuie reevaluat

Full time - Support Engineer - Bucuresti

Luni, 14 Ian 2019
Bună, îți mulțumim pentru că ne-ai lăsat acest review. Orice tip de feedback ne ajută să îmbunătățim experiența de lucru a colegilor noștri. De asemenea, te rugăm să ne comunici aspectele semnalate și în mod direct, ca să încercăm să găsim soluții cât mai bune pentru situațiile problematice.

Ok dar cu suficient loc pentru imbunatiri

27.12.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Colectiv ok la nivel de echipa.
Se respecta programul, fara overtime aiurea.
Transport acasa sau taxi noaptea
Selectie variata beneficii

Luni, 14 Ian 2019
Bună, îți mulțumim pentru că ne-ai lăsat acest review și că ai recomanda firma noastră cunoscuților. Ne bucură că apreciezi colectivul și atmosfera de lucru, întrucât ambele sunt elemente foarte importante pentru noi. Îți mulțumim și pentru că ne semnalezi aspectele mai puțin pozitive. Te încurajăm să ni le transmiți și în mod direct pentru a putea găsi, împreună, soluții cât mai bune pentru diferite probleme.

Your average outsourcing company

26.12.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
21 vacation days - plus 6 additional bonus days for 2 worked months (other conditions must be met as well)
Ok salary, but not the best in the marked
Ok company for those who want to develop a skill set and then leave for a better job.
Good work schedule.

Luni, 14 Ian 2019
Hello and thank you for your review. We are trying our best to offer a good working climate with benefits and advantages suited for our colleagues' various preferences, but we also facilitate access to different types of trainings or classes and encourage our colleagues to take them for their professional development. Our criteria for promoting our employers are, first of all, their performances, abilities and experience, but we also take into account other elements, such as teamwork capabilities. We assure you we are very seriously taking all these aspects into consideration in order to make the best decisions. Thank you for also mentioning less positive aspects, as any feedback helps us become better - we know there is always room for improvement .

Stefanini

21.12.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Echipa in principiu

Luni, 14 Ian 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest feedback. Ne bucură faptul că ai apreciat echipa alături de care ai lucrat, întrucât atmosfera de lucru este un element important pentru noi. Mulțumim și pentru că ne semnalezi aspectele mai puțin plăcute. Investim permanent în traininguri și cursuri care să îi ajute pe colegii noștri să se dezvolte pe mai multe planuri dar, desigur, întotdeauna vom avea ceva îmbunătățit.

O experienta interesanta , dar nu as mai incerca

16.12.2018 Util (8)

Pro
se ofera training ok

Joi, 20 Dec 2018
Bună, îți mulțumim pentru că ne-ai lăsat acest review. Pentru noi, oamenii reprezintă cea mai importantă resursă, de aceea investim permanent în training-uri și cursuri care să ne dezvolte tuturor abilitățile, pe diferite planuri. Apreciem faptul că ne semnalezi și aspectele mai puțin plăcute, ținem mereu cont de feedback-ul primit.
Teleperformance Romania
Teleperformance Romania
Atmosfera de lucru este placuta si profesionista. Echipa este tanara, colegii sunt de treaba, iar ...
Operator comenzi
Salariul la timpBonuri de masaPrima de vacanță
Agent call center
Daca nu ai avut experienta pana acum intr-o corporatie poti incepe aici . Program flexibil.
Process Associate