3.4
  • Site: www.stefanini.com

Evaluari companie Stefanini Romania

Recomand! Good management

01.11.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Oameni de treaba

Contra
Lucru in week-end

Full time - Service Desk Analyst - Bucuresti

Vineri, 16 Nov 2018
Bună, mulțumim pentru acest review! Ne bucură că ai recomanda Stefanini cunoscuților și că ai o părere pozitivă despre colectiv. Programul de lucru depinde mereu de proiectele care se desfășoară într-o perioadă dată, însă, tocmai pentru că știm că mersul la birou în weekend reprezintă un efort suplimentar pentru majoritatea dintre noi, există program pe ture, astfel că nu se lucrează în fiecare weekend și, în același timp, există mai multe tipuri de compensații.

Iau enorm de mult bani pentru un programator si programatorul primeste vreo 25%.

31.10.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
- Oameni faini in general
- Team building in fiecare an

Vineri, 16 Nov 2018
Bună, îți mulțumim pentru această recenzie. Mediul de lucru și atmosfera de la birou sunt foarte importante pentru noi, de aceea încercăm mereu să creăm un climat plăcut, în care ne oferim unii altora cât mai mult feedback constructiv; așadar, ne bucură feedback-ul tău în privința acestui aspect. Pentru că suntem o companie care se ocupă de IT Outsourcing, asta înseamnă că ne implicăm colegii în proiecte pe care le avem în parteneriat cu diferiți clienți. Pentru noi, oamenii sunt cea mai importantă resursă, tocmai de aceea ținem să îi răsplătim corespunzător jobului lor, dar și conform nivelului pieței de IT development.

O experienta buna pentru primul job in domeniu

23.10.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
posibilitate de a invata lucruri noi
traineri si oameni ok in general

Vineri, 16 Nov 2018
Bună, îți mulțumim pentru feedback! Ne bucură foarte mult că apreciezi posibilitatea de a învăța lucruri noi, pentru că ne străduim întotdeauna să aducem traineri cu experiență și să facem cursurile de dezvoltare profesională și personală cât mai captivante. Orice impresii noi în direcția asta vor fi oricând apreciate.

Munca multa, stres enorm, 0 conditii pe bani putini. Un PSD mai mic, as putea spune.

23.10.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Asigurare medicala si reduceri stomatologice

Luni, 05 Nov 2018
Buna, iti multumim foarte mult pentru aspectele semnalate, intotdeauna apreciem feedback-ul sincer pentru ca ne ajuta sa ne imbunatatim. Cunoasterea limbilor straine este, intr-adevar, extrem de importanta pentru noi. In acelasi timp, punem mare pret pe trainingul colegilor nostri, iar pregatirea in IT, odata intrat in companie, este temeinica, in concordanta cu cerintele postului. Criteriile noastre de angajare si promovare sunt intotdeauna abilitatile, performanta si experienta fiecarui coleg si cantarim cu mare atentie aceste aspecte in toate deciziile noastre. Vom investiga observatiile legate de sediu, pentru noi mediul de lucru si confortul colegilor nostri sunt foarte importante.

Mediu de lucru bun pentru începători.

22.10.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Mediu de lucru bun pentru începători
Management înțelegător daca ești o persoană organizată și atentă la detalii cand iti faci task-urile.
Salarii destul de bune pentru cei care cunosc o a doua limba străină.

Luni, 05 Nov 2018
Buna, iti multumim pentru aprecieri si pentru propunerile foarte la obiect. Intotdeauna este loc de imbunatatire, astfel incat ne ajuta foarte mult feedback-ul tau si vom tine cont de el pe viitor.
Locuri de munca Genpact Romania
Locuri de munca Genpact Romania
Staff responsible
-program flexibil-traininguri
Programator senior
Masa asigurata (cantina proprie)Cafea asigurataParcare si spalatorie auto propriiColegi ok (cel ...
Locul unde e amplasat biroul, pentru ca e foarte accesibil, conditiile oferite, pentru ca sunt ok ...
Inginer productie
Electrician