Stefanini Romania

Evaluari companie Stefanini Romania

Un mediu de lucru prietenos

31.08.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Isi respecta angajatii, spirit de echipa, traininguri si ¨a doua sansa¨ pentru cine nu se descurca din prima
O companie decenta, bine situata in stratul de mijloc al companiilor care ofera servicii de helpdesk BPO/ITO ca salarii, conditii de munca, beneficii etc.
Colegi simpatici

Contra
Unele traininguri pot fi superficiale; multitaskingul extrem; lucrul in ture; rata de reinnoire a personalului destul de mare; posibilitatile de evolutie in cariera, cam reduse

Full time - User Support Consultant - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Un loc bun pentru o experienta de tip service desk.

29.08.2018 - Fost angajat Util (7)

Pro
Cafea gratis
Cafea gratis buna chiar
Colegii
Mediu de lucru

Lucrez ca programator si castig destul de putin pentru experienta mea. Plus ca am fost amenintat ca sunt dat afara (imediat dupa ce clientul a renuntat la mine).

28.08.2018 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Atmosfera relaxanta, laptop de serviciu , birouri ok

O companie din Brazilia cu concept brazilian si management romanesc.

21.08.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Poti avea noroc si sa ai colegi foarte ok sau poti avea ghinion si sa nu te intelegi cu nimeni ca nimeni nu mai face screening la noii angajati iar unii sunt niste copii de 18 - 20 ani care habar nu au cum sa se poarte intr-o companie

Experienta a fost una foarte buna, a depasit asteptarile.

17.08.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Oameni profesionisti, oportunitati de crestere in cariera, mediu de lucru placut.

Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...