3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Companie overrated

04.03.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (6)

Pro
Locația este avantajoasă- aproape de metrou
Este benefică ca primă experiență pentru a te pregăti în viitor să faci față dificultăților profesionale

Contra
Salariul sub nivelul așteptărilor

Full time - Bucuresti

Vineri, 15 Mart 2019
Bună ziua, mulțumim pentru părerea exprimată. Într-adevăr, investim în dezvoltarea profesională a colegilor noștri prin cursuri și traininguri, astfel încât să avem o echipă bine pregătită. Este foarte util pentru noi să știm concret problemele cu care se înfruntă colegii, pentru a îmbunătăți aspectele semnalate pe viitor, așa că îți mulțumim și pentru aspectele mai puțin pozitive semnalate.

Ok doar pentru cei fara experienta.Si maxim un an.

02.03.2019 - Fost angajat - Full time Util (7)

Pro
Colegi din toate partile.
Unii team leaderi fac jobul suportabil.

Vineri, 15 Mart 2019
Bună ziua, îți mulțumim pentru acest review! Ne bucurăm că ai oferit puncte pozitive pentru atmosfera la birou și colectivul Stefanini. Într-adevăr, fiecare proiect are un termen de predare ce trebuie respectat însă facem eforturi pentru a ajusta întotdeauna volumul de muncă al echipelor și al colegilor noștri. Vom ține cont însă de feedback-ul tău în încercarea de a gestiona mai bine astfel de aspecte pe viitor.

Lucrez de aproape 4 ani si sunt destul de multumit de mediu de lucru, salariu.

02.03.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (9)

Pro
Mediu de lucru, colegii.

Vineri, 15 Mart 2019
Bună ziua, mulțumim pentru acest review! Ne bucură că ai recomanda Stefanini cunoscuților și că ai o părere pozitivă despre colectiv. Vom ține cont de feedback-ul tău în încercarea de a îmbunătăți aceste aspecte pe viitor.

Stefanini

25.02.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (5)

Pro
mediu de lucru foarte flexibil, volum rezonabil de munca

Luni, 01 Apr 2019
Bună, mulțumim pentru acest review! Flexibilitatea este un aspect important pentru noi, astfel că ne bucură foarte mult că ai apreciat atât mediul de lucru, cât și volumul de muncă. Mulțumim și pentru aspectele mai puțin bune semnalate, încercăm mereu să le îmbunătățim.

Totul ok, mai putin programul de lucru.

25.02.2019 - Angajat in prezent Util (8)

Pro
Salariul si management

Luni, 01 Apr 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review și ne bucură faptul că ai recomanda Stefanini cunoscuților. În ceea ce privește programul de lucru, în funcție de proiecte și clienți, încercăm să le oferim colegilor posibilitatea de a avea un program flexibil, adaptat preferințelor lor. În același timp, te încurajăm să semnalezi orice aspecte negative atât superiorilor, cât și departamentului de HR, astfel încât să putem găsi împreună cea mai bună soluție cu privire la programul tău.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...