Evaluari companie Stefanini Romania

Mediu foarte ok pentru incepatori.

09.04.2019 - Fost angajat - Full time Util (9)

Pro
Inveti foarte multe intr-un timp scurt.

Contra
Management facut "in familie".

Full time - Bucuresti

Nu este rau dar se poate si mai bine.

09.04.2019 Util (7)

Pro
Este ok pentru inceputul unei cariere in IT.

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim tare mult pentru opinia deschisă și pentru faptul că ne-ai recomanda cunoscuților. Desigur, la fel ca tine, ne dorim cât mai multă obiectivitate în procesele de recrutare și de evaluare a colegilor noștri, așa încât vom folosi feedback-ul tău și vom lua măsurile necesare.

Un loc unde te poți dezvolta

08.04.2019 - Fost angajat Util (6)

Pro
Training foarte bine structurat , colegi super

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim pentru comentariul tău și pentru faptul că ne-ai recomanda cunoscuților. Părerea colegilor noștri e foarte importantă pentru noi, pentru că ne dorim ca perioada de muncă din companie să fie cât mai lungă și mai plăcută, așa că ne este foarte util feedback-ul tău.

Am mai lucrat in 3 companii de gen inainte - la Stefanini a fost cel mai ok.

08.04.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (10)

Pro
Mediu de lucru decent, facilitati gen cafea gratuita, curatenie, etc., computere performante in general, ai parte de flexibilitate de program daca nu exagerezi (adica poti sa te invoiesti 2 sau 5 ore, sa zicem, ca sa-ti rezolvi o problema, si sa recuperezi ulterior. Proiecte diverse, mai mult sau mai putin tehnice, promovarile se fac din randul angajatilor si ai sanse reale daca esti bun.
Salariile se inscriu in media pe acest domeniu, adica mai mare decat cele mici :)
Per total, Stefanini e de recomandat.

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim pentru opinia ta onestă și pentru recomandare. Asemenea evaluări ne sunt de ajutor pentru a ne evalua permanent mediul de lucru și sistemele de promovare și te asigurăm că vom ține cont de comentariul tău în stabilirea și verificarea procedurilor de feedback, evaluare și promovare.

O experienta satisfacatoare

04.04.2019 - Fost angajat - Full time Util (9)

Pro
salariu atractiv, atmosfera placuta de lucru

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim foarte mult pentru recomandarea ta! Ne bucurăm să vedem că ai apreciat condițiile noastre salariale și mediul de lucru. Desigur, ne dorim ca perioada de lucru pentru toți colegii noștri să depășească un an, așa încât apreciem comentariul tău și vom căuta să vedem cum anume putem ameliora acest aspect.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...