3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Sunt foarte multumita de aceasta companie

24.10.2019 - Angajat - Full time Util (0)

Pro
Oameni sociabili
colectiv de munca placut
management okay, comunicativ
majoritatea proceselor puse la punct

Contra
you should sometimes Smile, IT Helps!

Full time - Confidential - Bucuresti

Marti, 12 Nov 2019
Bună, îți suntem foarte recunoscători pentru aceste aprecieri și ne bucură mult punctele pozitive pe care le-ai subliniat. După cum știi, din zâmbet ne-am făcut o adevărată misiune, așa că sperăm să găsim și să oferim zilnic motive să zâmbim la birou. Numai bine!

Stefanini Service Desk Agent

23.10.2019 - Angajat - Full time Util (0)

Pro
Destul de ok, oameni super sociabili, management comunicativ.

Marti, 12 Nov 2019
Îți mulțumim mult pentru review și pentru aprecieri. Într-adevăr, suntem în căutare de colegi noi pentru mai multe proiecte, iar faptul că ți-ai luat din timp să scrii aceste rânduri ne ajută și pe noi în recrutare, dar și pe cei care vor să afle mai multe despre noi, așa că îți suntem recunoscători. Sperăm să ne completăm cât mai curând echipa, astfel încât presiunea să fie cât mai mică pe colegii noștri.

Frontend Developer

23.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Salariu atractiv, mediu de lucru ok.

Marti, 12 Nov 2019
Mulțumim pentru aprecieri! Ținem mult la echilibrul dintre viața profesională și cea personală și încercăm să nu supraîncărcăm pe nimeni. De asemenea, ne străduim să avem un program cât mai flexibil, atât cât permite specificul fiecărui proiect. Uneori ne mai aglomerăm, dar încercăm să compensăm cât mai rapid astfel de perioade. Îți dorim succes pe viitor!

Dezamagitoare. De uitat rapid.

19.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Departamentul HR.

Marti, 12 Nov 2019
Ne pare rău că experiența ta alături de noi nu a fost cea mai plăcută, dar ne este utilă opinia ta pentru a ne îmbunătăți pe viitor. Cu siguranță vom ține cont de aspectele semnalate. Succes pe viitor!

Am lucrat full time pe limba franceza. Experienta de lucru buna.

16.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Managementul fain, cel putin pe proiectul pe care am fost eu. Atmosfera ok. Bonusul de limba 1000 lei.

Marti, 12 Nov 2019
Ne bucurăm mult că ai avut o experiență frumoasă alături de noi și îți mulțumim pentru review. Toate cele bune!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...