3.4
  • Site: www.stefanini.com

Evaluari companie Stefanini Romania

Munca multa, stres enorm, 0 conditii pe bani putini. Un PSD mai mic, as putea spune.

23.10.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Asigurare medicala si reduceri stomatologice

Contra
Management absolut dezastruos, mizerie in baile firmei, tot timpul e frig iarna pe floor, angajatii sunt pregatiti doar lingvistic... Stii italiana/germana/francexa si deloc IT? Te angajam. Urata politica. Nepotismul e la el acasa

Sa fie corecti di cu angajatii, nu doar intre ei, ca niste PSDisti.

Full time - Service desk engineer - Sibiu

Luni, 05 Nov 2018
Buna, iti multumim foarte mult pentru aspectele semnalate, intotdeauna apreciem feedback-ul sincer pentru ca ne ajuta sa ne imbunatatim. Cunoasterea limbilor straine este, intr-adevar, extrem de importanta pentru noi. In acelasi timp, punem mare pret pe trainingul colegilor nostri, iar pregatirea in IT, odata intrat in companie, este temeinica, in concordanta cu cerintele postului. Criteriile noastre de angajare si promovare sunt intotdeauna abilitatile, performanta si experienta fiecarui coleg si cantarim cu mare atentie aceste aspecte in toate deciziile noastre. Vom investiga observatiile legate de sediu, pentru noi mediul de lucru si confortul colegilor nostri sunt foarte importante.

Mediu de lucru bun pentru începători.

22.10.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Mediu de lucru bun pentru începători
Management înțelegător daca ești o persoană organizată și atentă la detalii cand iti faci task-urile.
Salarii destul de bune pentru cei care cunosc o a doua limba străină.

Luni, 05 Nov 2018
Buna, iti multumim pentru aprecieri si pentru propunerile foarte la obiect. Intotdeauna este loc de imbunatatire, astfel incat ne ajuta foarte mult feedback-ul tau si vom tine cont de el pe viitor.

Ok doar pentru cei care vor sa intre in domeniu. Dupa ce ati acumulat experienta (8-12luni) este mai bine sa incepeti de jos in alta firma decat sa ramaneti pentru o "posibila"promovare

20.10.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Invatati cum sta treaba in o companie multinationala

Luni, 05 Nov 2018
Bună ziua, iti multumim pentru impartasirea opiniei. Asa cum probabil stii, noii colegi afla chiar de la angajare care poate fi parcursul lor profesional in companie si ne dorim intotdeauna sa ne motivam angajatii prin promovare in functie de obiectivele si abilitatile lor sau de experienta pe care au acumulat-o in timpul petrecut la noi. In acest sens, pe langa promovarea angajatilor, oferim permanent trainguri in scopul dezvoltarii lor profesionale. Ori de cate ori apar oportunitati in cadrul companiei, ne uitam foarte atent la parcursul si performanta profesionala a fiecarui coleg. Vom tine cont insa de feedback-ul tau in incercarea de a gestiona mai bine astfel de aspecte pe viitor.

Nu recomand nimanui aceasta companie

15.10.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Dezvoltarea abilitatilor de comunicare in limbi straine.

Luni, 05 Nov 2018
Bună ziua, multumim pentru parerea exprimata. Mediul de lucru si atmosfera de la birou sunt foarte importante pentru noi, incercam mereu sa integram cat mai bine noii colegi si sa cream un climat placut, in care se ofera cat mai mult feedback constructiv colegilor. Tocmai de aceea, ne pare rau ca impresia ramasa a fost ca nu au fost luate in considerare eforturile tale. Feedback-ul tau este foarte util pentru noi, ne ajuta sa stim concret problemele cu care s-au confruntat fostii nostri colegi, pentru a imbunatati aspectele semnalate pe viitor.

Happy new employee

05.10.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Mediu de lucru placut.
Pauze ne-cronometrate la minut.
Management super ok care te ajuta cu orice ai avea nevoie.
Colegi de la care poti invatat chestii noi tot timpul.
Organizare buna.
Posibilitatea de a avansa de doua ori pe an.

Locuri de munca GRS - Global Remote Services
GRS - Global Remote Services
Locuri de munca Genpact Romania
Flexibili , aparenți
Echipa foarte unita;Management ok
Proiecte tehnice, poti intalni oameni cu knowedge fff. bun si poti invata
Vanzator
Auditor extern