3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Stefanini

25.02.2019 - Angajat Full time Util (5)

Pro
mediu de lucru foarte flexibil, volum rezonabil de munca

Contra
salarii sub media pietei

Full time - Analyst - Bucuresti

Totul ok, mai putin programul de lucru.

25.02.2019 - Angajat Util (8)

Pro
Salariul si management

Contactat dupa aplicare

23.02.2019 Util (9)

Pro
Contactat la scurt timp dupa aplicare

Majoritatea colegiilor iti fac ziua mai usoara, dar sunt si exceptii

21.02.2019 - Angajat Full time Util (5)

Pro
- In general, pe majoritatea proiectelor echipa este formata din oameni tineri cu care te poti intelege
- Ti se ofera coaching pentru cariera pe care vrei sa o urmezi in firma - Big + here
- Pentru new starters care vor sa invete cu ce se mananca munca intr-un mediu corporatist, este una dintre companiile mai bune de pe piata
- Sunt foarte intelegatori cu programul, iti poti alege tura
- Also, daca intarzii, poti recupera oricand - atata vreme cat anunti in prealabil ca o sa intarzii
- Cladire noua ultra moderna
- Managementul incearca sa creeze activitati de teambuilding

Vineri, 15 Mart 2019
Bună, îți mulțumim pentru un review atât de detaliat și de util! Ne bucură faptul că ai recomanda Stefanini cunoscuților - știi probabil că ne dorim să avem o echipă cât mai unită, alcătuită din oameni care au lucruri în comun și valori similare. Într-adevăr, flexibilitatea este un cuvânt cheie pentru noi și ne bucurăm că este apreciată! De asemenea, oferim traininguri și cursuri care sunt de ajutor în dezvoltarea profesională, inclusiv pentru cei aflați la început de drum sau care nu au mereu cele mai bune performanțe. Îți mulțumim că ne-ai semnalat și aspectele mai puțin bune, întotdeauna este loc pentru a aduce îmbunătățiri.

Oferte care ti s-ar potrivi

Full time

Bucuresti,

Full time

Bucuresti

Munca multa comparativ cu salariul

20.02.2019 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Colectiv fain.Diverse iesiri organizate si beneficii la 3 luni in plus fata de salariu.

Vineri, 15 Mart 2019
Bună, mulțumim pentru acest review. Ne bucurăm că ai considerat echipa și beneficiile puncte pozitive, facem eforturi pentru a avea cea mai bună atmosferă la birou și un colectiv unit. În ceea ce privește problemele pe care le-ai întâmpinat, îți mulțumim că ni le-ai semnalat, pentru a putea aduce îmbunătățiri și corecții acolo unde este cazul. Încercăm să păstrăm un nivel salarial în acord cu piața și să venim în întâmpinarea nevoilor fiecărui coleg cu pachetul de beneficii flexibile, din care fiecare își poate alege ceea ce i se potrivește.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Ultima actualizare: 22.03.2019
Full time /Medium level
Ultima actualizare: 22.03.2019
Full time /Medium level
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...