3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Iau enorm de mult bani pentru un programator si programatorul primeste vreo 25%.

31.10.2018 - Fost angajat - Full time Util (6)

Pro
- Oameni faini in general
- Team building in fiecare an

Contra
- Salarii slabute

Full time - Timisoara

Vineri, 16 Nov 2018
Bună, îți mulțumim pentru această recenzie. Mediul de lucru și atmosfera de la birou sunt foarte importante pentru noi, de aceea încercăm mereu să creăm un climat plăcut, în care ne oferim unii altora cât mai mult feedback constructiv; așadar, ne bucură feedback-ul tău în privința acestui aspect. Pentru că suntem o companie care se ocupă de IT Outsourcing, asta înseamnă că ne implicăm colegii în proiecte pe care le avem în parteneriat cu diferiți clienți. Pentru noi, oamenii sunt cea mai importantă resursă, tocmai de aceea ținem să îi răsplătim corespunzător jobului lor, dar și conform nivelului pieței de IT development.

O experienta buna pentru primul job in domeniu

23.10.2018 - Angajat in prezent - Full time Util (6)

Pro
posibilitate de a invata lucruri noi
traineri si oameni ok in general

Vineri, 16 Nov 2018
Bună, îți mulțumim pentru feedback! Ne bucură foarte mult că apreciezi posibilitatea de a învăța lucruri noi, pentru că ne străduim întotdeauna să aducem traineri cu experiență și să facem cursurile de dezvoltare profesională și personală cât mai captivante. Orice impresii noi în direcția asta vor fi oricând apreciate.

Munca multa, stres enorm, 0 conditii pe bani putini. Un PSD mai mic, as putea spune.

23.10.2018 - Angajat in prezent - Full time Util (6)

Pro
Asigurare medicala si reduceri stomatologice

Luni, 05 Nov 2018
Buna, iti multumim foarte mult pentru aspectele semnalate, intotdeauna apreciem feedback-ul sincer pentru ca ne ajuta sa ne imbunatatim. Cunoasterea limbilor straine este, intr-adevar, extrem de importanta pentru noi. In acelasi timp, punem mare pret pe trainingul colegilor nostri, iar pregatirea in IT, odata intrat in companie, este temeinica, in concordanta cu cerintele postului. Criteriile noastre de angajare si promovare sunt intotdeauna abilitatile, performanta si experienta fiecarui coleg si cantarim cu mare atentie aceste aspecte in toate deciziile noastre. Vom investiga observatiile legate de sediu, pentru noi mediul de lucru si confortul colegilor nostri sunt foarte importante.

Mediu de lucru bun pentru începători.

22.10.2018 - Angajat in prezent - Full time Util (5)

Pro
Mediu de lucru bun pentru începători
Management înțelegător daca ești o persoană organizată și atentă la detalii cand iti faci task-urile.
Salarii destul de bune pentru cei care cunosc o a doua limba străină.

Luni, 05 Nov 2018
Buna, iti multumim pentru aprecieri si pentru propunerile foarte la obiect. Intotdeauna este loc de imbunatatire, astfel incat ne ajuta foarte mult feedback-ul tau si vom tine cont de el pe viitor.

Ok doar pentru cei care vor sa intre in domeniu. Dupa ce ati acumulat experienta (8-12luni) este mai bine sa incepeti de jos in alta firma decat sa ramaneti pentru o "posibila"promovare

20.10.2018 - Fost angajat - Full time Util (8)

Pro
Invatati cum sta treaba in o companie multinationala

Luni, 05 Nov 2018
Bună ziua, iti multumim pentru impartasirea opiniei. Asa cum probabil stii, noii colegi afla chiar de la angajare care poate fi parcursul lor profesional in companie si ne dorim intotdeauna sa ne motivam angajatii prin promovare in functie de obiectivele si abilitatile lor sau de experienta pe care au acumulat-o in timpul petrecut la noi. In acest sens, pe langa promovarea angajatilor, oferim permanent trainguri in scopul dezvoltarii lor profesionale. Ori de cate ori apar oportunitati in cadrul companiei, ne uitam foarte atent la parcursul si performanta profesionala a fiecarui coleg. Vom tine cont insa de feedback-ul tau in incercarea de a gestiona mai bine astfel de aspecte pe viitor.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...