3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Mediu placut

13.10.2019 - Angajat - Full time Util (0)

Pro
Mediu placut
posibilitati de avansare

Contra
Dezorganizare pe unele proiecte

Full time - Support Engineer Level 2 - Bucuresti

Marti, 12 Nov 2019
Mulțumim pentru aprecieri! Mediul de lucru și posibilitățile de promovare sunt prioritare pentru noi, așa că ne bucurăm că ai considerat acest aspecte ca fiind pozitive. Te încurajăm să ne comunici și direct orice nemulțumiri ai avea, pentru a putea lua măsuri concrete.

Decent dar se poate mult mai bine.

08.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (2)

Pro
Salariu ok, eu cand am lucrat aveam 2000 lei NET + 200 lei bonuri de masa.

Colectiv ok

Locatie buna

Transport pt tura de noapte

Bonusuri ok de performanta

Marti, 12 Nov 2019
Mulțumim mult că ți-ai luat din timp să lași acest review detaliat. Un astfel de feedback ne este de mare ajutor, pentru că ne străduim în fiecare zi să fim mai buni, mai flexibili și să construim relații de lungă durată cu toți colegii noștri. Ne pare rău că nu ai avut cea mai bună experiență alături de noi și că nu am aflat la timp pentru a putea interveni. Îți dorim mult succes pe viitor!

A great start. Oameni smart, prietenosi, dispusi sa ajute.

04.10.2019 - Angajat - Full time Util (1)

Pro
- multe traininguri
- asigurare medicala
- 27 zile concediu platite
- posibilitatea de a lucra de acasa
- 300 lei in plus petru beneficii cum ar fii transport, meal vouchers, tickete vacanta, etc.
- posiblitatea de avansare rapida

Marti, 12 Nov 2019
Bună și mulțumim pentru toate aspectele pozitive pe care le-ai semnalat. Cu atâtea plusuri, sigur putem rezolva împreună orice probleme. Feedback-ul tău aici ne ajută în primul rând pe noi să fim mai buni și să avem o perspectivă 360 asupra lucrurilor, dar suntem convinși că o discuție față în față ar fi și mai eficientă. Te așteptăm oricând la departamentul HR.

Am avut multe de invatat

03.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Poti evolua rapid

Marti, 12 Nov 2019
Dezvoltarea personală și profesională, precum și găsirea celor mai bune oportunități de promovare pentru fiecare coleg în parte sunt mereu printre prioritățile noastre. Îți mulțumim mult pentru review și îți dorim succes!

Este o companie buna, in care poti sa avansezi.

29.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (2)

Pro
Mediul de lucru
Salariul mare
Flexibilitate
Beneficiile

Marti, 12 Nov 2019
Bună, îți mulțumim tare mult pentru toate aspectele semnalate, ne ajută să ne îmbunătățim abordarea, mediul de lucru, procedurile interne. Îți dorim succes în carieră!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...