Stefanini Romania

Evaluări companie Stefanini Romania

De stat vreo 2 luni

03.11.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Daca ai 2 luni acolo pe un proiect poti sa spui ca deja stii despre ce e vorba in acea companie. Nivelul de dificultate al serviciilor pe care le ofera este pentru nivelul copiilor din grupa mica. Preiei toata ziua apeluri pentru resetari de parole, ba mai resetezi un browser, ba il ajuti pe un user sa-si mapeze un folder - in rest faci tickete si le escalezi

Contra
Promovarile se fac nu pe baza productivitatii agentilor ci pe cat de placuti stiu sa se faca de catre team leaderi.
Cei care sunt mai vechi in companie au probabil salarii mult mai mici decat noii veniti care depind de ei.
Daca ai probleme tehnice si nu reusesti sa te loghezi in sistem la timp, tot se considera intarziere

Sa fie corecti cu oamenii care intr-adevar si-au dat interesul si au ramas pe acelasi rol ani, in speranta de a fi si ei luati in seama pt o promovare, marire e salariu sau un alt rol pe proiect

Fost angajat 2018 - Full time - Bucuresti - Service Desk Technician
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Avansarile presupun cresteri salariale intre 5% si 20%

02.11.2018 - Angajat - Full time

Pro
E ok pentru studenti, tineri fara experienta

Recomand! Good management

01.11.2018 - Angajat - Full time

Pro
Oameni de treaba

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Iau enorm de mult bani pentru un programator si programatorul primeste vreo 25%.

31.10.2018 - Fost angajat 2013 - Full time

Pro
- Oameni faini in general
- Team building in fiecare an

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O experienta buna pentru primul job in domeniu

23.10.2018 - Angajat - Full time

Pro
posibilitate de a invata lucruri noi
traineri si oameni ok in general

Conectează-te cu Stefanini Romania prin rețele sociale
Galerie foto
Noutăți Stefanini Romania
Compania Stefanini are circa 2.500 de angajaţi în Europa, Orientul Mijlociu şi Africa (EMEA), dintre care 1.500 sunt în ...
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...