Stefanini Romania

Evaluări companie Stefanini Romania

O companie cinstita unde vei avea o gramada de invatat mai ales daca esti la inceput de drum

09.11.2017 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Este compania ideala unde poti sa iti incepi o cariera (mai ales in domeniul IT).
Colegii sunt foarte de treaba si vei invata o multime de lucruri tehnice dar si soft-skills.

Contra
Program fix cu respectarea anumitor ore, posibilitate minima de a lucra de acasa.

Ar trebui sa investeasca mai mult in capitalul uman. Din aceasta cauza o mare parte din oameni considera aceasta companie numai o rampa de lansare in cariera.

Fost angajat 2017 - Full time - Bucuresti - IT Help Desk Support Specialist
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Experienta ingrozitoare

07.11.2017 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Salariu bunicel pentru entry level
Trainerii

Posibilitati de dezvoltare.

01.11.2017 - Angajat - Full time

Pro
- Colegi receptivi
- Salariu mediu
- Posibilitati de dezvoltare si avansare

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Salariu decent daca vorbesti o alta limba in afara de engleza

31.10.2017 - Angajat - Full time

Pro
- bonusuri pentru alte limbi in afara de engleza, bonusuri de noapte
- zile de concediu in plus
- management intelegator care apreciaza oamenii care merita

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie serioasa care investeste in oamenii sai.

30.10.2017 - Angajat - Full time

Pro
Salariul, conditiile de munca, training uri de perfectionare, posibilitate de promovare, pachet de asigurari medicale

Conectează-te cu Stefanini Romania prin rețele sociale
Noutăți Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...