Stefanini Romania

BPO & Servicii

• Site: www.stefanini.com

Evaluari companie Stefanini Romania

Experienta ingrozitoare

07.11.2017 - Fost angajat Full time Util (12)

Pro
Salariu bunicel pentru entry level
Trainerii

Contra
Ma voi referi aici doar la proiectul Life Sciences (LSS). Managementul este prost, daca iti comunici o problema team leaderului tau, nu se va duce mai departe de acolo, desi tl-ul te asigura ca va lua masuri. Nu poti merge cand vrei in pauza pentru a nu lasa linia descoperita. Nu iti poti lua concediu cand vrei, decat daca este medical. (Foarte rar se intampla sa existe disponibilitate de concediu cand ai nevoie sau vrei - si daca ai bilet de avion pentru o anumita perioada, ti se cer biletele, rezervarile, facturile - sa nu care cumva sa aiba alta treaba angajatul). Angajeaza pe banda rulanta, iar oamenii noi, fiind foarte multi, nu pot fi asistati de traineri in permanenta (asa cum este necesar pentru orice angajat nou) - lucru absolut firesc in conditiile in care sunt doar doi traineri pe proiect care tin traininguri de proiect in permanenta si vin cate doi, trei oameni noi pe saptamana. A, si desi in fiecare luna iti dai niste asa-zise preferinte de program (pentru ca se lucreaza in ture), aceste preferinte nu se iau in considerare, desi te pui de acord cu colegii. Nu se iau in considerare nevoile angajatilor. In prima si ultima ora de lucru nu ai voie sa iti iei pauza - daca iti iei, esti mustrat. Daca un alt coleg munceste mai putin (zilnic) si tu arati ca rezisti unui anumit volum de lucru, ti se ofera tie si portiile de munca ramase de la colegi (in loc sa existe discutii cu oamenii care muncesc mai putin).

Full time - Helpdesk Technician - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Posibilitati de dezvoltare.

01.11.2017 - Angajat Full time Util (20)

Pro
- Colegi receptivi
- Salariu mediu
- Posibilitati de dezvoltare si avansare

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Stefanini Romania

Salariu decent daca vorbesti o alta limba in afara de engleza

31.10.2017 - Angajat Full time Util (15)

Pro
- bonusuri pentru alte limbi in afara de engleza, bonusuri de noapte
- zile de concediu in plus
- management intelegator care apreciaza oamenii care merita

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

O companie serioasa care investeste in oamenii sai.

30.10.2017 - Angajat Full time Util (19)

Pro
Salariul, conditiile de munca, training uri de perfectionare, posibilitate de promovare, pachet de asigurari medicale

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Pana acum pare in regula

26.10.2017 - Angajat Full time Util (22)

Pro
Multe bonusuri si reduceri pentru angajati

Locuri de munca Optima Solutions Services SRL
Optima Solutions Services SRL
Specialist Vanzari
O companie stabila, pozitiva.Locatia poate fi un avantaj pentru cei din zona.Atmosfera prietenoasa.
Proiect interesant inovator pentru Romania
Business analyst
Echipa excelenta, multe de invatat
Specialist Vanzari
Financial and Billing ...
Procurement Process ...