3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Este o companie buna, in care poti sa avansezi.

29.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (2)

Pro
Mediul de lucru
Salariul mare
Flexibilitate
Beneficiile

Contra
Poti avea "ghinionul" sa nimeresti sub un TL scarbit fara chef de munca sau dorinta de a isi ajuta angajatii.
In functie de proiect si de numarul de colegi volumul de munca poate varia intre mult si foarte mult.
O sa ai mereu ceva de facut

Full time - Client support - Bucuresti

Marti, 12 Nov 2019
Bună, îți mulțumim tare mult pentru toate aspectele semnalate, ne ajută să ne îmbunătățim abordarea, mediul de lucru, procedurile interne. Îți dorim succes în carieră!

Promitatoare dar in acelasi timp foarte dezamagitoare.

26.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Compania in sine este foarte in regula, workshopuri frecvente, posibilitati de a participa la diverse activitati, echipa HR foarte draguta, mediul de lucru super

Marti, 12 Nov 2019
Ne este de mare ajutor review-ul tău și îți mulțumim că ne-ai semnalat aceste aspecte. Încercăm să luăm mereu pulsul colegilor. La noi, la departamentul de HR, ușa este mereu deschisă, astfel că ne pare rău că nu am aflat în timp util de lucrurile mai puțin pozitive cu care te-ai confruntat. Încercăm să identificăm punctele nevralgice și să le remediem. Mult succes în carieră!

Compania placuta

23.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Curatenie
Profesionalism
Atitudine calda
Creativitate

Joi, 26 Sept 2019
Bună și mulțumim frumos pentru review. Ne bucură că avem foști colegi care au aprecieri așa bune la adresa noastră, la capitole precum Oportunități de avansare, Pachet salarial sau Proceduri și valori. Mulțumim și pentru aspectele mai puțin bune pe care ni le-ai semnalat, te asigurăm că facem în fiecare zi eforturi să fim mai buni, mai bine pregătiți și mai flexibili.

RELATIV OK

17.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
-Salariu ok pe limba engleza
-training foarte bine sustinut
-atmosfera relaxata
-colegi ok

Joi, 26 Sept 2019
Bună, mulțumim mult pentru aprecieri! Ai punctat, într-adevăr, niște aspecte care sunt foarte importante pentru noi și pe care ne străduim să le facem cât mai bine: trainingurile și atmosfera de la birou! Ne pare rău că au fost și situații mai puțin plăcute, ținem întotdeauna cont de feedback-ul primit pentru procedurile noastre viitoare. Îți dorim mult succes în carieră!

Salarii mici si enorm de multa munca + Ture foarte obositoare Iti scot ochii cu beneficiile la interviu, numai pe asta se pune accentul. programul iti e sumar prezentat si nu e programul real

12.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (3)

Pro
Asigurare medicala, diverse reduceri si benefits 200 de lei pe luna

Vineri, 27 Sept 2019
Îți mulțumim că ți-ai făcut timp să scrii acest review! Ne pare rău dacă experiența ta alături de noi nu a fost cea mai bună, te asigurăm că atunci când aflăm direct și concret despre aspecte mai puțin pozitive ne străduim să le îndreptăm cât mai rapid. Îți dorim succes!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...