• Site: www.stefanini.com

Evaluari companie Stefanini Romania

Ok doar pentru cei care vor sa intre in domeniu. Dupa ce ati acumulat experienta (8-12luni) este mai bine sa incepeti de jos in alta firma decat sa ramaneti pentru o "posibila"promovare

20.10.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Invatati cum sta treaba in o companie multinationala

Contra
Salariu
Volumul de munca

Full time - Service desk engineer - Bucuresti

Luni, 05 Nov 2018
Bună ziua, iti multumim pentru impartasirea opiniei. Asa cum probabil stii, noii colegi afla chiar de la angajare care poate fi parcursul lor profesional in companie si ne dorim intotdeauna sa ne motivam angajatii prin promovare in functie de obiectivele si abilitatile lor sau de experienta pe care au acumulat-o in timpul petrecut la noi. In acest sens, pe langa promovarea angajatilor, oferim permanent trainguri in scopul dezvoltarii lor profesionale. Ori de cate ori apar oportunitati in cadrul companiei, ne uitam foarte atent la parcursul si performanta profesionala a fiecarui coleg. Vom tine cont insa de feedback-ul tau in incercarea de a gestiona mai bine astfel de aspecte pe viitor.

Nu recomand nimanui aceasta companie

15.10.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Dezvoltarea abilitatilor de comunicare in limbi straine.

Luni, 05 Nov 2018
Bună ziua, multumim pentru parerea exprimata. Mediul de lucru si atmosfera de la birou sunt foarte importante pentru noi, incercam mereu sa integram cat mai bine noii colegi si sa cream un climat placut, in care se ofera cat mai mult feedback constructiv colegilor. Tocmai de aceea, ne pare rau ca impresia ramasa a fost ca nu au fost luate in considerare eforturile tale. Feedback-ul tau este foarte util pentru noi, ne ajuta sa stim concret problemele cu care s-au confruntat fostii nostri colegi, pentru a imbunatati aspectele semnalate pe viitor.

Happy new employee

05.10.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Mediu de lucru placut.
Pauze ne-cronometrate la minut.
Management super ok care te ajuta cu orice ai avea nevoie.
Colegi de la care poti invatat chestii noi tot timpul.
Organizare buna.
Posibilitatea de a avansa de doua ori pe an.

Good management

04.10.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Good management

Munca multa, bani de entry level.

04.10.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Posibilitatea de a invata IT entry level.

TELUS International Europe
Ospatar
Salariu atractiv!Program flexibil!
Shopper Support
Castigul lunar, lucru in ture 24/7 (daca nu iti plac noptile, ghinion), posibilitati de crestere in ...
Training, posibilitati de avansare
Procurement analyst