3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Seriosi si open minded

27.02.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
- punctuali
- feedback oferit foarte repede
- HR util

Contra
- nu am ceva concret negativ de spus

Full time - Bucuresti

Vineri, 10 Apr 2020
Îți suntem foarte recunoscători pentru acest feedback și pentru faptul că ne recomanzi cunoscuților tăi, punctând niște aspecte cheie din colaborarea noastră. Îți dorim mult succes în continuare!

Stefanini IT support

25.02.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Este ok entry level

Vineri, 10 Apr 2020
Bună și mulțumim pentru comentariu. Ne pare rău că experiența ta alături de noi ți-a lăsat impresia că eforturile nu sunt răsplătite. Dimpotrivă, atât cât ne stă în putere, încercăm să recompensăm mereu performanța și străduința. Îți dorim mult succes în cariera ta viitoare!

un bun punct de plecare.

21.02.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
- firma iti ofera posibilitatea sa inveti
- posibilitati de afirmare
- colegii in general sunt ok

Vineri, 10 Apr 2020
Apreciem mult comentariul tău și vom ține cont de aspectele pe care ni le-ai semnalat. Ne ajută acest tip de feedback pentru că nu putem repara sau îmbunătăți lucrurile decât atunci când știm de ele. Mulțumim!

Oportunitati de dezvoltare mari, salarii acceptabile spre mici.

20.02.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Te invata de la zero atata timp cat depui efort sa inveti.

Vineri, 10 Apr 2020
Bună și mulțumim pentru comentariul tău. Ai surprins foarte bine faptul că e nevoie de un efort comun, atât al companiei, cât și al angajatului, pentru dezvoltare și rezultate bune. Ne sunt foarte utile recomandările tale și vom ține cont de ele pe viitor. Dacă vrei să ne dai mai multe detalii despre situațiile întâmpinate de tine, te rog nu ezita să ne contactezi și direct la departamentul de HR.

Perfect pentru a invata.

19.02.2020 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Colegi faini, poti invata foarte multe, traininguri gratuite ca sa te poti dezvolta in ce directie vrei, apprenticeships pentru pozitiile de specialist, promovari din intern.

Vineri, 10 Apr 2020
Îți mulțumim că ai lăsat acest comentariu și că ne-ai recomanda cunoscuților! Ne bucurăm să vedem că sunt apreciate eforturile noastre în ceea ce privește pregătirea profesională a colegilor și promovarea internă. Îți dorim mult succes pe viitor!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...