3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Multumit de companie

31.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
salarii decente doar putin sub pretul pietei

Contra
oportunitati de dezvoltare

Full time - Bucuresti

Vineri, 07 Feb 2020
Bună, apreciem mult comentariul tău. Ne străduim să oferim cele mai potrivite traininguri colegilor noștri și, odată cu ele, oportunități de avansare pe măsură. Pentru orice probleme întâmpini, te așteptăm la departamentul de HR pentru o discuție caldă și deschisă. Mulțumim că faci parte din echipa noastră!

Experienta generala foarte buna

31.01.2020 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
- salariu peste media pietei
-traininguri corespunzatoare, suport din partea colegilor
-mediu ok de lucru , colegi foarte de treaba
- experienta acumulata aici te poate duce mult mai departe, gen oracle, microsoft.

Vineri, 07 Feb 2020
Mulțumim tare mult pentru comentariul tău, ne sunt de mare folos atât punctele bune menționate, cât și sugestiile de îmbunătățire. Vom ține cont cu siguranță de ele. Mult succes în viitor!

Companie ok. Statutul de contractor însă nu e cel mai grozav

27.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
- Pachet benefit flexibil de unde poți alege ce dorești in limita unui buget ( e.g. bonuri, cartela metrou, activități culturale, sala etc)

Vineri, 07 Feb 2020
Bună și mulțumim tare mult că ți-ai făcut timp să lași acest review. Sugestiile tale ne ajută în primul rând pe noi să fim mai buni și să avem o perspectivă completă asupra lucrurilor, dar suntem convinși că o discuție față în față ar fi și mai eficientă. Te așteptăm oricând la departamentul HR.

Experienta generala - nemultumit.

27.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
Pentru pozitii aletele decat agent, programul este flexibil. Ofera 8.5h munca, fata de alte companii care au 9h.

Vineri, 07 Feb 2020
Bună, îți mulțumim pentru acest review. Ne pare rău că după așa de mult timp alături de noi ai întâmpinat astfel de probleme. Motivul pentru care ne-am mutat în noul sediu a fost tocmai acela că ne doream un spațiu mai dotat și mai potrivit pentru echipa noastră aflată în creștere. De altfel, mutarea a reprezentat o investiție semnificativă pentru noi. Ușa noastră este mereu deschisă și ne dorim sincer să fim la curent cu orice nemulțumire a colegilor noștri, așa că te așteptăm pe la departamentul de HR.

Un loc de munca bine platit cu responsabilitati

21.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
oportunitati de avansare
locatie
felxibilitate in program

Vineri, 07 Feb 2020
Îți mulțumim frumos pentru acest comentariu și pentru aspectele bune pe care le-ai subliniat. Ne-am dori să știm mai multe detalii despre nemulțumirile tale, pentru că doar așa putem îndrepta lucrurile. Te așteptăm oricând și cu toată deschiderea la departamentul de HR.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...