3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Experienta generala - nemultumit.

27.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
Pentru pozitii aletele decat agent, programul este flexibil. Ofera 8.5h munca, fata de alte companii care au 9h.

Contra
De cand s-au mutat intr-o cladire noua, spatiul este foarte redus. aproape claustrofobic, birouri mici, salarii sub nivelul pietei, management nu doar defectuos, ci putred. Pe diferite proiecte, fiecare face ce-l taie capul, fara sa se consulte cu nimeni.

Salarii mai mari.

Full time - Bucuresti

Vineri, 07 Feb 2020
Bună, îți mulțumim pentru acest review. Ne pare rău că după așa de mult timp alături de noi ai întâmpinat astfel de probleme. Motivul pentru care ne-am mutat în noul sediu a fost tocmai acela că ne doream un spațiu mai dotat și mai potrivit pentru echipa noastră aflată în creștere. De altfel, mutarea a reprezentat o investiție semnificativă pentru noi. Ușa noastră este mereu deschisă și ne dorim sincer să fim la curent cu orice nemulțumire a colegilor noștri, așa că te așteptăm pe la departamentul de HR.

Un loc de munca bine platit cu responsabilitati

21.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
oportunitati de avansare
locatie
felxibilitate in program

Vineri, 07 Feb 2020
Îți mulțumim frumos pentru acest comentariu și pentru aspectele bune pe care le-ai subliniat. Ne-am dori să știm mai multe detalii despre nemulțumirile tale, pentru că doar așa putem îndrepta lucrurile. Te așteptăm oricând și cu toată deschiderea la departamentul de HR.

Nu recomand decat pentru incepatori.

10.01.2020 - Full time Util (0)

Pro
Salariu de inceput ok.

Vineri, 07 Feb 2020
Mulțumim mult că ți-ai făcut timp să lași acest review detaliat. Un astfel de feedback ne este de mare ajutor, pentru că ne străduim în fiecare zi să fim mai buni, mai flexibili și să construim relații de lungă durată cu toți colegii noștri. Ne pare rău că nu ai parte de cea mai bună experiență alături de noi, dar rămânem de părere că o discuție față în față e de natură să lămurească cel mai bine lucrurile. Te așteptăm oricând la departamentul de HR!

Neprofesionalism

05.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
- poti lucra de acasa
- Bonus day 6/an

Vineri, 07 Feb 2020
Bună, apreciem că ți-ai făcut timp să lași acest comentariu. Atât punctele pozitive, cât și părerile mai critice ne sunt de ajutor, pentru că suntem deschiși la sugestii și vrem să fim mereu mai buni.

Experienta placuta

04.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
bonusuri,personal,conditiile de munca

Vineri, 07 Feb 2020
Bună, îți suntem foarte recunoscători pentru aprecieri și pentru cele 5 stele acordate! Încercăm să oferim salarii la nivelul pieței dar, în același timp, și numeroase posibilități de training și de avansare, astfel încât și nivelul de salarizare să crească în timp, în mod corespunzător.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...