3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Munca multa comparativ cu salariul

20.02.2019 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Colectiv fain.Diverse iesiri organizate si beneficii la 3 luni in plus fata de salariu.

Contra
Telefoane peste telefoane, cazuri gramada...se tot tin de capul angajatiilor ca sa iasa sla mare,program de noapte, transport cu maci taxi la final de tura de noapte..dupa ce esti istovit te ma plimba si in tot Buc.

Sa le pese mai mult de angajati, de cerintele si nevoile lor...cand am plecat eu au mai plecat inca cam 20 de colegi...deci este clar ca lumea nu era f multumita de munca prestata comparativ cu salariul destul de mic.

Full time - Operator servicii clienti - Bucuresti

Vineri, 15 Mart 2019
Bună, mulțumim pentru acest review. Ne bucurăm că ai considerat echipa și beneficiile puncte pozitive, facem eforturi pentru a avea cea mai bună atmosferă la birou și un colectiv unit. În ceea ce privește problemele pe care le-ai întâmpinat, îți mulțumim că ni le-ai semnalat, pentru a putea aduce îmbunătățiri și corecții acolo unde este cazul. Încercăm să păstrăm un nivel salarial în acord cu piața și să venim în întâmpinarea nevoilor fiecărui coleg cu pachetul de beneficii flexibile, din care fiecare își poate alege ceea ce i se potrivește.

Stefanini

13.02.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
inveti cateva lucruri noi

Vineri, 15 Mart 2019
Bună, apreciem că ai lăsat acest review. Într-adevăr, investim în dezvoltarea colegilor noștri prin cursuri și traininguri, deoarece încurajăm creșterea lor profesională si ne dorim să avem o echipă bine pregătită. Ne sunt de mare ajutor și aspectele mai puțin bune pe care le-ai semnalat, pentru ca orice feedback ne ajută să ne îmbunătățim.

Depinde de proiect - OK entry level

11.02.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
sefi ok , timp ok la birou

Vineri, 15 Mart 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review și ne bucură faptul că ai recomanda Stefanini cunoscuților. Oferim fiecarui angajat posibilitatea de a comunica, de a se exprima cu privire la proiectele desfășurate și nu numai. Ne pare rău dacă ai avut parte și de experiențe neplăcute și te încurajăm să ni le comunici și în mod direct, pentru a găsi cele mai bune soluții, împreună.

O companie flexibila.

07.02.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
- work from home full time sau partial
- ofera angajatilor un mediu de lucru placut
- face tot posibilul pentru a imbunatatii conditiile de munca (face modificari in urma feedbackurilor de la angajati)
- multe alte beneficii

Joi, 14 Feb 2019
Bună, apreciem că ne-ai lăsat acest feedback. Ne bucură faptul că apreciezi mediul de lucru, întrucât acesta și atmosfera de la birou sunt elemente foarte importante pentru noi. Mulțumim și pentru aspectul mai puțin plăcut pe care ni l-ai semnalat. Te încurajăm să ne adresezi astfel de situații problematice și în mod direct, ca să încercăm să găsim soluții cât mai bune pentru acestea, împreună.

Foarte placut.

04.02.2019 - Fost angajat Util (5)

Pro
Mediu de lucru placut.

Joi, 14 Feb 2019
Bună, îți mulțumim pentru review și pentru feedback-ul pozitiv. Ne bucură că ai avut o experiență plăcută în cadrul Stefanini și că ai recomanda compania noastră cunoscuților.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...