3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

oportunitati de dezvoltare pt inceput de cariera

22.04.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
dobandesti experienta, sunt seriosi, mediu prietenos, oportunitati de avansare

Contra
sunt diferente mari intre beneficiile de pe application development si service desk

Full time - System Engineer - Bucuresti

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim mult pentru aprecieri și recomandări! Salariile din companie se stabilesc, așa cum probabil ai intuit, și în funcție de complexitatea activității și de valoarea pe care aceasta o aduce în companie. Oferim, însă, permanent, oportunități de dezvoltare și de promovare, și ne încurajăm toți colegii să profite de acestea, în măsura competențelor și preferințelor fiecăruia.

Un loc de munca intr-o corporatie ca oricare alta. Mediu placut de munca, programul se respecta a chiar mai mult, cand am avut nevoie de liber am aut parte de intelegere.

21.04.2019 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Salariu la timp,
programul se resptecta,
nu e prea mult stres

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim pentru opiniile favorabile și pentru recomandare! Sperăm ca nici de acum înainte să nu-ți dăm ocazia să completezi capitolul ”contra” :)

Senior Customer Support Representative Spanish ( Travelport project) Nu am oferit prea multe detalli pentru ca proiectul se va inchide in 31.09.2019

21.04.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Pana la 6 zile extra de concediu anual
Posibilitati de avansare
Bonusuri de limba peste medie
30% extra orele de noapte 22-06

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim pentru aprecieri și pentru recomandare! Ne bucurăm să citim opinii pozitive din partea colegilor noștri și vom ține cont și de aspectele pe care le-ai semnalat la capitolul ”contra”.

Pot spune ca aceasta companie este o rampa de lansare pentru viitorul tau. Poti avansa destul de repede si depinde de ce aptitudini ai, poti fii indrumat catre o anume pozitie care necesita acele aptitudini. Intr-un cuvant, ai foarte multe de invatat si poti sa te dezvolti foarte repede

17.04.2019 Util (9)

Pro
-Work from home
-Team Leaderi foarte intelegatori
-Un mediu de lucru placut

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim pentru opinii și pentru evaluare! Ne-am dori, dacă ai putea să ne transmiți într-un mesaj, câteva detalii cu privire la problemele de hardware pe care le-ai întâmpinat. Am dori ca asemenea probleme să nu se mai repete în viitor.

Stabilitate

17.04.2019 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Un mediu de lucru placut
Colegi care iti fac ziua mai frumoasa
Conducere super implicata

Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...