Telekom Romania

• www.telekom.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Telekom Romania

In primele luni după angajare(angajat printr-o firma de recrutare) a fost totul okey însă după trecerea timpului ți se bagă atribuții noi de la alte departamente cu care nu ai treaba fără sa ți se mărească salariul sau targetul.

07.08.2020 - Angajat - Full time

Pro
Pe proiectul pe care ma aflu, din fericire nu sta nimeni in ceafa ta sa vadă ce lucrezi, cât lucrezi și cum lucrezi.

Contra
Probabil din cauza recrutării externe nu exista nici un beneficiu, decât prima de Crăciun și Paste pe care o primești oricum dupa minim 6 luni de la angajare.

Și sa nu uitam de faptul ca ai contract determinat pe perioada de 3 luni și poți sa “zbori” foarte ușor.

Sa comunicați din când in când și cu plebea ca uneori contează sa se simtă și ei băgați in seama de manageri, sa le creați măcar senzația ca va pasa de ei. Și eventual sa luați in considerare ca atâta timp cât măriți volumul de munca și atribuțiile sa fie in concordanța cu venitul ca nu suntem roboti și faptul ca “ne oferiți beneficiul de a lucra de acasă” (pe vreme de covid ca pana la virus nu exista lucrat remote) compensează.

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Colectiv neplacut, mediu stresant, clienti si sefi neintelegatori.

06.08.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Salariul care poate creste in functie de rezultate.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Salariu foarte mic, am fost angajat pe un post si am ajuns sa fiu in 3 posturi diferite cu volumul de munca aferent fiecarui post.

06.08.2020 - Angajat - Full time

Pro
in cazul meu biroul este spatios

Acceptabil

05.08.2020 - Angajat - Full time

Pro
Salariile sunt date la zi, echipa tânără, organizată.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Mulțumit de colaborare

03.08.2020 - Fost angajat 2016 - Full time

Pro
Salariul
Timpul liber