Totalgaz Industrie

Productie Industriala

• Site: www.totalgaz.ro

Evaluari companie Totalgaz Industrie

A fost o exprienta foarte frumoasa si foarte importanta deoarece am reusit sa imi fac o parere despre acest domeniu.

05.12.2017 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Am avut un sef de departament de nota 10, el m-a invatat tot ce stiu legat de proiectare, de fiecare data mi-a raspuns la intrebari fara nici un fel de problema.
Mediul de lucru este placut.

Contra
Din pacate nu se platesc salariile la timp. Uneori sunt intarzieri destul de semnificative.

Nu am sfaturi ce pot oferi. Nu e vina conducerii in legatura cu plata salariilor. Compania produce anunite echipamente, iar piata pentru aceste echipamente nu este intotdeauna minunata.

Full time - Tehnician proiectant - Iasi
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O companie in care te poti dezvolta.

07.11.2017 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Mediul de lucru este foarte placut, se ofera instruire la locul de munca. Nu se cer cunostinte foarte avansate la interviu, dar trebuie in timp sa dai dovada ca iti doresti sa asimilezi cat mai multe informatii. Prima marire de salariu este dupa 3 luni.

Locuri de munca Deltamed SRL
Deltamed SRL
Operator Asamblare
Bonusuri sau prime salariale, loc de munca stabil, posibilitate de a face ore suplimentare
Administrator
Colegi în mare parte ok și dornici sa te ajute
Aspecte PRO nu cred ca exista si nici nu vor exista in aceasta "firma" pur romaneasca. ...
Account Manager
Consultant farmaceutic
Mat Planning/Prod Ctrl ...