TotalSoft

• www.totalsoft.ro

Evaluari companie TotalSoft

Profesionalism 0.

26.05.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Chiar nu pot spune nimic pozitiv de ei.

Contra
Management praf.
Multa minciuna.
Profesionalism 0.

Full time - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

companie ok

20.05.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Cateva puncte pro:
-atmosfera/colegi ok
-ai multe de invatat
-salariul la nivel mediu (acum am inteles ca au mai crescut, eu am plecat din firma inainte de a fi preluata de turci)

Depinde cu ce asteptari vii

14.05.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
La TotalSoft se munceste, sunt proiecte mari si solicitante, dar si satisfactia e pe masura. Inveti multe chestii si poti sa cresti, in timp si cu rabdare. Salariile sunt peste piata, iar la beneficii sunt decenti, adica ofera lucrurile de baza: asiguare medicala, work from home, team-building, trainings, etc.

Au fost foarte transparenti pe perioada crizei COVID, au discutat mereu cu noi despre cum suntem afectati si ce trebuie sa facem ca sa iesim bine din perioada asta. Mai rar o astfel de comunicare deschisa...

Mai multe plusuri decat minusuri

08.05.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Am in TotalSoft peste 10 ani - prima data 8 ani si apoi am revenit dupa 6 ani, deci am prins ambele echipe de management si pot face comparatii.
Conducerea e mult mai transparenta, avem live meetings saptamanal prin care CEO-ul ne tine la curent cu ce se intampla in firma si ce decizii se mai iau, se pun intrebari si se raspunde clar la toate.
S-a facut anul trecut un survey de satisfactie angajati si s-a tinut cont de ce au zis oamenii – acum se organizeaza foarte multe training-uri, am avut si team-building, s-a anuntat si mutarea in alt sediu, etc.

Ce mi-a placut si am apreciat a fost faptul ca s-a incercat o evaluare pe bune. Anul trecut s-au facut foarte serios si chiar s-a tinut cont de ele. Da, am avut colegi care au fost dati afara in urma acestor evaluari, dar nu a fost o surpriza pentru nimeni tinand cont de activitatea si implicarea lor. Mie mi-a mai scazut din frustrare vazand ca cei care „freaca duda” sau nu se ridica la asteptarile pozitiei lor nu sunt tolerati la infinit.

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Softbinator Technologies

Full time

Bucuresti, Constanta,

Locuri de munca Selir SRL

Full time

Galati, Braila

Poveste frumoasa cu sfârșit tragic

02.05.2020 - Fost angajat - Full time Util (3)

Pro
Portofloliu vast de clienți