TotalSoft

3.6
  • www.totalsoft.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie TotalSoft

Depinde cu ce asteptari vii

14.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
La TotalSoft se munceste, sunt proiecte mari si solicitante, dar si satisfactia e pe masura. Inveti multe chestii si poti sa cresti, in timp si cu rabdare. Salariile sunt peste piata, iar la beneficii sunt decenti, adica ofera lucrurile de baza: asiguare medicala, work from home, team-building, trainings, etc.

Au fost foarte transparenti pe perioada crizei COVID, au discutat mereu cu noi despre cum suntem afectati si ce trebuie sa facem ca sa iesim bine din perioada asta. Mai rar o astfel de comunicare deschisa...

Contra
Daca vrei un loc caldut, fara prea mare stres si o tona de beneficii, nu e locul potrivit.

Oamenii sunt foarte ok, chiar daca mai dai si peste uscaturi, si simt ca de la an la an lucrurile se imbunatatesc.

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Mai multe plusuri decat minusuri

08.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
Am in TotalSoft peste 10 ani - prima data 8 ani si apoi am revenit dupa 6 ani, deci am prins ambele echipe de management si pot face comparatii.
Conducerea e mult mai transparenta, avem live meetings saptamanal prin care CEO-ul ne tine la curent cu ce se intampla in firma si ce decizii se mai iau, se pun intrebari si se raspunde clar la toate.
S-a facut anul trecut un survey de satisfactie angajati si s-a tinut cont de ce au zis oamenii – acum se organizeaza foarte multe training-uri, am avut si team-building, s-a anuntat si mutarea in alt sediu, etc.

Ce mi-a placut si am apreciat a fost faptul ca s-a incercat o evaluare pe bune. Anul trecut s-au facut foarte serios si chiar s-a tinut cont de ele. Da, am avut colegi care au fost dati afara in urma acestor evaluari, dar nu a fost o surpriza pentru nimeni tinand cont de activitatea si implicarea lor. Mie mi-a mai scazut din frustrare vazand ca cei care „freaca duda” sau nu se ridica la asteptarile pozitiei lor nu sunt tolerati la infinit.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Poveste frumoasa cu sfârșit tragic

02.05.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Portofloliu vast de clienți

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Companie cu un flux mare de angajati noi ce nu raman foarte mult

01.05.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Oameni diferiti, tineri si mai batrani de la care in permanenta ai cate ceva de invatat. Colectivul este in general foarte deschis si animat.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Nu recomand

30.04.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
- Produsele Software
- O parte din echipa

Locuri de muncă
8x8 International S.R.L