TotalSoft

3.6
  • www.totalsoft.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie TotalSoft

Nu mai este ce era odata!

29.04.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Intradevar,daca esti o persoana rezistenta,poti sta destul incat sa inveti multe lucruri.
Am cunoscut oameni aici care au respectul meu sincer
Teambuilding,cand se face.In 2019 s a hotarat sa nu se faca insa angajatii s au cam suparat si pana la urma l au facut

Contra
Totalsoft pune ca si beneficiu concediu de maternitate?Asta e un drept dat prin legea muncii,nu reprezinta un beneficiu.
Nu exista fructe zilnic dupa cum spun ei.Se cumpara un kg de mere pentru 500 de angajati
Nu exista sala de relaxare,sunt prea multi angajati si nu mai au loc,au pus birouri in sala de relaxare
Se mint oamenii de la interviewuri ca locatia va fi schimbata de peste 2 ani de zile,totalsoftul nu se va muta niciodata de acolo,nu credeti minciuna
Locatia este horror
Oamenii de la conducere au devenit foarte rai si pe angajati se simte o presiune si un stres foarte foarte mare (sedinte in care ceo ul firmei arunca cu scaune prin birou)
Se va implementa ca toti consultatii sa lucreze de la sediul clientilor
Angajatii vor fi obligati sa isi ia zile de concediu in perioada craciunului si pastelui

Sa invete sa isi respecte angajatii,foarte multi sunt pe piata cu cv urile impartite la toate firmele din domeniu.
Totalsoftul incepe sa scada in ochii angajatilor si posibililor angajati care sunt reticenti in a veni la totalsoft din cauza a ceea ce povestesc oamenii din ce li se intampla.
Turcii au facut din totasoft o firma comunista.
Persona sper sa nu mai fiu nevoita sa lucrez vreodata acolo,am lucrat 4 ani si nu le a pasat cand am plecat desi munceam pe pozitie de teamlead,evaluarea mea a fost : cel mai prost angajat din totalsoft,de aceea am decis sa plec si ma bucur caci dupa doua interviewuri salariul meu a crescut considerabil si acum lucrurile sunt bune la un alt angajator.Multumesc pentru sutul in fund!
Nu recomand totalsoftul de acum.Calitatea oamenilor este indoielinica.

Fost angajat 2020 - Full time - Bucuresti - Experience tehnical consultant
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O experienta foarte placuta din care am avut multe de castigat

13.04.2020 - Fost angajat 2020 - Part time

Pro
oameni prietenosi atat colegii cat si mentorii, am invatat multe despre domeniul it

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Am participat la un internship urmat de o angajare

08.04.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
- program flexibil
- mediu de lucru placut
- echipamente de lucru ok

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie intr-o continua miscare care formeaza profesional tinerii.

01.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
Oportunitati permanente de a invata lucruri noi in domeniul IT.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Este o companie unde poti invata

01.04.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Este un mediu de lucru frumos

Locuri de muncă
Softbinator Technologies