Evaluări companie Ubisoft Romania

Colectiv placut, poti invata destul ca si QC, un bun start in QA in general

25.11.2022 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
-Colectiv, dar asta depinde de proiect
- Proiectele in sine in special R6
- pe perioada pandemiei am fost WFH, am inteles ca acum sunt in sistem hibrid.

Contra
-Depinde si de noroc poti oprinde niste leazi si oameni ce iti pot fi piedica decat ajutor
-Evaluarile sunt dupa un buget anume daca destui oameni au iesit pentru o evaluare anume atunci asteapta-te sa te trezesti cu scuza: s-au insasprit cerintele
-CEO pe Romania pare ca e in afar bulii in ceea ce tine de preferintele angajatilor

De preferabil inainte de evaluari anuntati oamenii ca au intervenit schimbari in procesul de evaluare

Fost angajat 2021 - Full time - Bucuresti - Intermediate QC
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Sincer: 2 ani ok, peste...doar te plafonezi. E simplu: stai 2 ani, intrebi, inveti si daca primesti oferta...pleaca.

24.11.2022 - Fost angajat 2022 - Full time

Pro
Booon. Sa o luam frumos
- te angajezi aici si 1 an totul e nou
- esti aici si al 2-lea an, inca inveti lucruri
- de obicei ai colegi de treaba. DE OBICEI. se fac glume si daca le iei personal din orice motiv, nu o sa iti placa (nu va mai atacati aiurea la glume :) )
- ai 2 zile de acasa, 3 de birou (asta acum dupa pandemie)
- echipamentele sunt smechere ca nu-s chiar luate din tomberon de BlackFriday
- daca prinzi un proiect deja lansat e lejer totul
- daca ai intrat la facultate sau e primul tau job, e perfect sa capeti niste experienta
- asa in mare o sa iti placa colegii si proiectul, o sa iti placa ce faci, o sa iti placa sa fii acolo
- e bine sa fii junior
- cu toate ca recomand firma, o recomand ca primul job si pe o perioada scurta, mai mult de invatare

Ok daca esti junior.

18.11.2022 - Angajat - Full time

Pro
Juniorii au multe beneficii si oportunitati.

Good place to work at

18.11.2022 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
-The team
-The projects
-The bonuses

Game Tester

17.11.2022 - Fost angajat 2022 - Full time

Pro
un loc de munca bun cand esti al inceput de drum in cariera, sunt lucruri de invatat, te poti dezvolta (oarecum) profesional, recomandarea mea este ca cine aplica pentru o astfel de pozitia sa nu stea mai mult de 2 ani (in sensul sa caute sa plece in alte echipe unde cerintele sunt mai ridicate dar si salariul este mai maricel)

Conectează-te cu Ubisoft Romania prin rețele sociale
Beneficii companie