UniCredit Bank

E-Mail: infocenter@unicredit.ro
    Site: www.unicredit.ro

Evaluari companie UniCredit Bank

Cultura si valori

Banca care incearca sa isi creeze o identitate proprie in piata, in ciuda provocarii de a fi fosta "Banca Tiriac", cu toate dificultatile aferente.

12.05.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Grup financiar european, oportunitati de cariera la nivel de grup, in afara tarii

Contra
Proceduri foarte stufoase, decizii adoptate, si mai ales implementate cu intarziere

Adoptarea unui model de business mai pragmatic, orientat spre obiective concrete, materiale, o atentie mai mare la nivelul de salarizare si la rotatia de personal

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Fost angajat Full time pe functia de Relationship manager in Bucuresti anul 2005
Perioada de munca este de 3 - 4 ani.

Experienta analist financiar

25.02.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Calitate, profesionalism. Exista o cultura si valori ale companiei si acestea sunt respectate.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in UniCredit Bank

Unicredit

16.08.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Mediul profesionist, foarte multe oportunitati de cariera

Activitate Intern Unicredit

05.02.2016 - Fost angajat Part time Util (0)

Pro
Am avut posibilitatea de a invata multe lucuri care sper sa fie folositoare in viitor

Locuri de munca RIAN&Partners INGINER GEOMETRU
RIAN&Partners
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Sii Romania Internship IT Recruiter
SII Romania
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Goodyear Dunlop Tires Romania SRL General Accounting & Reporting Accountant
Goodyear Dunlop
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Vodafone Romania NMS Technical Support Engineer
Vodafone Romania
Last update: 03.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Asistent Manager Magazin Piatra Neamt, str. Dascalescu (f/m)
LIDL Romania
Piatra Neamt
Last update: 21.06.2017
Tehnician
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Reprezentant
  • Telefon de serviciu