Valoris Center

• Tel.: 021.529.9929
    Site: www.valoris.ro

Evaluari companie Valoris Center

O companie care te primește cu căldură, bucurie. Sunt foarte drăguți cu tine si te fac să te simți cat mai bine

12.02.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Pe partea de call center Orange Romania este o munca ok, destul de relaxanta, si nu poti spune ca esti foarte obosit dupa 8 ore de munca

Contra
Programul nu este chiar foarte flexibil, esti împins destul de mult de la spate sa iti atingi targetul. Targetul este unul destul de ridicat si in multe momente greu de îndeplinit.

Full time - Operator call center - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Astazi 14:09
Buna! Iti multumim pentru feedback, cu siguranta ne va ajuta pentru imbunatatirea mediului de lucru. Iti dorim mult succes in continuare!

Este ok pentru o prima colaborare

10.02.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
- colectiv
- evenimente dragute
- superiori ok
- aproape de mijloace de transport

Astazi 14:09
Buna! Iti multumim pentru feedback si iti dorim mult succes in viitorul tau parcurs profesional!

Un loc de munca ok DOAR pentru start in cariera

07.02.2020 - Fost angajat - Part time Util (0)

Pro
Accesibil ca locatie. Aproape de metrou si ratb.
Salariul la timp.
Promovare din interior.

Astazi 14:10
Buna! Iti multumim pentru feedback si cu siguranta il vom lua in considerare pentru a ne imbunatati mediul de lucru. Te asiguram ca respectul dintre angajati, indiferent de pozitia ocupata, este o prioritate pentru noi si punem accentul foarte mult pe existenta unei comunicari transparente in companie. Intreprindem regulat diverse actiuni in acest sens, precum organizarea unor sesiuni de feedback-uri din partea angajatilor, implementarea survey-urilor interne, participarea la training-uri de comunicare etc. Apreciem totodata parerea ta pentru ca ne ajuta sa devenim din ce in ce mai buni. Iti dorim mult succes in continuare!

Salariu bun, prea multe discuții legate de pauze

04.02.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
program flexibil, salariu ok

Astazi 14:15
Buna! Multumim pentru feedback, cu siguranta acesta ne va ajuta pentru imbunatatirea mediului de lucru! Totodata vrem sa subliniem faptul ca echipa noastra de management este formata preponderent din angajati care s-au dezvoltat in cadrul companiei si te asiguram ca promovarile se bazeaza pe rezultate si performanta. Iti dorim mult succes in parcursul tau professional!

Oferte care ti s-ar potrivi

Management mizerabil, salarii mici si 0 recunostiinta pentru munca depusa.

30.01.2020 - Fost angajat - Part time Util (0)

Pro
Absolut nimic pozitiv de spus desppre aceasta companie. Se poate asemana cu o plantatie pentru sclavi.

Miercuri, 05 Feb 2020
Buna! Ne pare rau pentru ca ai resimtit in acest fel experienta Valoris, insa te asiguram ca salariile pe care le oferim sunt competitive la nivelul pietei, iar compania noastra este preocupata in mod special de bunastarea angajatilor. Astfel, facem in mod frecvent investitii pentru modernizarea echipamentelor de lucru si a sediului. Desi suntem constienti ca nu putem multumi pe toata lumea, feedback-ul direct pe care il primim de la cei aproximativ 450 dintre colegii nostri este de cele mai multe ori pozitiv. O zi frumoasa!
TELUS International Romania
TELUS International Romania