Valoris Center

• Tel.: 021.529.9929
    Site: www.valoris.ro

Evaluari companie Valoris Center

Foarte ok ca experienta

06.07.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Mediu de lucru ok

Contra
Mai putin micromanagement

Full time - Marketing Assistant - Bucuresti

Joi, 09 Iul 2020
Buna! Iti multumim pentru feedbackul transmis si ne bucuram ca apreciezi experienta ta in cadrul companiei noastre. Iti dorim mult succes in toate proiectele tale!

Pentru cine a mai lucrat intr un call center va fi ok

24.06.2020 - Fost angajat - Part time Util (0)

Pro
Bonusuri, bonuri de masa

Vineri, 26 Iun 2020
Buna! Iti multumim pentru feedbackul transmis. Ne bucura faptul ca ai apreciat experienta ta in cadrul companiei noastre si ca recomanzi firma noastra cunoscutilor tai. Iti dorim mult succes in tot ce ti-ai propus sa realizezi!

singurul avantaj e echipa, salariile sunt mult sub mdie

20.06.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
colegii sunt ok

Miercuri, 24 Iun 2020
Buna! Iti multumim pentru exprimarea parerii tale referitoare la colaborarea cu firma noastra. Ne dorim ca experienta ta de peste 1 an in cadrul companiei noastre sa constituie o parte importanta a carierei tale! Mult succes!

Sunt seriosi, dar platesc putin

17.06.2020 - Fost angajat - Part time Util (0)

Pro
Sunt seriosi, comunica prompt, ai cu cine discuta in cazul unei probleme, sunt flexibili.

Miercuri, 24 Iun 2020
Buna!
Iti multumim pentru feedbackul transmis – intotdeauna analizam cu atentie parerile colegilor nostri! Referitor la perceptia ta despre recompensarea muncii depuse, asa cum am mai mentionat anterior, pachetul salarial oferit se raporteaza la volumul si la specificul activitatii de pe fiecare proiect, la performantele individuale si la piata. In ceea ce priveste deplasarea la sediile Valoris pentru angajatii care lucreaza remote, aceasta este un aspect reglementat legal, fiind definit in legislatia aplicabila telemuncii. Speram ca experienta ta in compania noastra te va ajuta in viitoarele tale proiecte si iti dorim mult succes!

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Adecco Romania

Full time

Suceava

Locuri de munca Penny Market - Rewe Romania

Full time

Stefanestii de Jos,

Munca multă pe bani putini. Colegii nota 10+

11.06.2020 - Fost angajat - Full time Util (3)

Pro
Mediu tânăr de lucru, colegii foarte buni!
Team-leaderi cu experiența/intelegatori
Program flexibil.
Mediu foarte curat.
Concursuri între angajati

Marti, 16 Iun 2020
Buna!
Iti multumim pentru oferirea acestui feedback! Este foarte importanta pentru noi parerea fiecarui coleg - de altfel si intern organizam periodic astfel de sesiuni anonime de transmitere feedback referitor la mai multe aspecte legate de activitatea pe care o desfasuram. Inteleg, din detaliile oferite de tine, ca ai intampinat destul de des probleme tehnice care ti-au ingreunat activitatea. Referitor la pauze si la volumul de apeluri, acestea se subscriu activitatii si fiecarui proiect in parte, incercand, pe cat posibil, o uniformizare a acestora in cadrul fiecarei echipe de proiect. In ceea ce priveste nivelul salarial, acesta este in acord cu performanta individuala a fiecaruia, dar si tinand cont de studiile salariale din piata – la care participam sau pe care le achizitionam frecvent. Ne bucura faptul ca ai apreciat mediul de lucru, colegii, actiunile pe care le facem pentru intreaga noastra echipa, precum si flexibilitatea de care ai beneficiat in alcatuirea programului tau de lucru. Mult succes in viitor!