Valoris Center

• Tel.: 021.529.9929
    Site: www.valoris.ro

Evaluari companie Valoris Center

Nu recomand, stress mare, salariu mic

02.11.2018 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
poate colectivul, in rest nu am gasit

Contra
comportamentul managerilor, conditii de lucru, calculatoare, tot

Full time - Suport clienti - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Suntem în 2018, organizam un interviu complex cu examen de gramatica si role play la telefon ca ulterior sa ii comunicam candidatului ca salariul sau net va fi de 1200 lei la full time. Oare ce persoana culturalizata și educata ar sta la acest salariu??

18.10.2018 Util (8)

Pro
Nu vad avantaje de niciun fel

Reprezentant Valoris - Reprezentant oficial
Miercuri, 24 Oct 2018
Iti multumim pentru participarea la unul din interviurile din cadrul companiei noastre, insa vrem sa mentionam ca nu avem angajati care sa fie platiti cu suma mentionata de catre tine. Scopul interviurilor interactive pe care le desfasuram este sa le oferim candidatilor o experienta practica, care sa ii ajute sa isi descopere abilitatile de comunicare si prin care sa experimenteze situatii asemanatoare cu cele ale unui specialist in relatiile cu clientii. Stim cat de important este pentru candidati sa le placa activitatea pe care o desfasoara, iar prin intermediul role play-urilor organizate ne dorim sa le aratam intr-un mod practic in ce va consta activitatea lor. Toate cele bune!

Oportunitatea ideala pentru primul job

21.09.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Eu am stat cam 1 an jumate in Valoris. Poate depinde si de proiect, dar chiar nimeni in toata perioada in care am lucrat in companie, TL sau alt sef nu a vorbit sau nu s-a comportat naspa. E open space in primul rand. Activitatea mi s-a parut grea la inceput, dar daca te duce capul un pic se invata. Ce zic unii pare din alt film fata de ce stiu eu: super colectiv, iar pe proiectul meu activitatea chiar ok pentru primul job, bonusurile le-am luat din prima luna. Eu recomand pentru ca m-a ajutat experienta capatata acolo, inca mai tin legatura cu fosti colegi.

De evitat- salarii foarte mici, cerinte mari, mediu neplacut.

24.08.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Flexibilitate in ceea ce priveste turele

Personal ok, dar salariu lasa de dorit.

16.08.2018 - Fost angajat Part time Util (5)

Pro
Flexibil, colegi tineri

Locuri de munca GRS - Global Remote Services
GRS - Global Remote Services
Locuri de munca Teleperformance Romania
Teleperformance Romania
AR Process Associate
colegi tineri, mediu placut, tichete de vacanta,bonuri de masa, teambuildinguri faine
mediul de lucruechipa
Benefits, Nice colleges, Good parking are