Vodafone Romania

Telecomunicatii

• www.vodafone.ro

Evaluari companie Vodafone Romania

O cultura foarte solida

23.04.2018 - Angajat Util (13)

Pro
Vodafone are o cultura organizationala foarte buna. Angajatii sunt stimulati, recomand

Contra
Sunt perioade cu volume mari de lucru, nevoie de personal se simte cel mai bine atunci

Bucuresti

O experienta placuta, intr-un mediu tanar, dinamic cu sanse mari de avansare. Team leaderi care stiu sa isi motiveze echipa.

20.04.2018 - Fost angajat Part time Util (14)

Pro
Personal tanar, posibilitate de promovare rapida, program flexibil, bonusuri si avantaje materiale motivante,mediu de lucru placut

Din perspectiva unui IT ist: Companie ce se concentreaza pe angajat pentru a il forma (insa fara entuziasm si dorinta de a invata non stop nu ajungi departe).

20.04.2018 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Beneficiile primite + salariu motivant

Perfecta pentru studenti care vor sa lucreze 3-6 luni, nu mai mult.

17.04.2018 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Am lucrat pe mai multe posturi, de la Business Consultant , la Sales Advisor, la Trainer, iar de aici deduc anumite lucruri pro:
- Oamenii din vodafone sunt ok, echipe cat de cat inchegate si care isi fac treaba.
- Pachet salarial motivant daca iti faci targetul(pentru sales si pentru call center) , daca nu pachetul salarial e mizer, acum depinde, pentru un student care are ca prim job call centerul, eu eram in anul 2 de facultate pe atunci salariul era destul de bun, era undeva la 1400 pe partea de call center cu anumite targete daca e faceai ajungeai la 1700, dar alea nu le faceai niciodata, doar 2,3 persoane din 70 din departament reuseau lucrul ala si nu erau cu recurenta.
-TL ul managerii incerca sa te ajute, oricum de cand am plecat eu s-au schimbat multe de vreun an si jumte, dar asa era pe vremea mea.
-Job unde nu-ti trebuie studii, dar foarte rau daca ramai pe el dupa ce ti-ai terminat studiile.

Cea mai frumoasa experienta

03.04.2018 - Fost angajat Part time Util (8)

Pro
M-am simtit in largul meu lucrand la acea Companie Multinationala. Colegii sunt extraordinari, team leaderii sunt mereu acolo pentru tine si iti vin in ajutor de fiecare data cand ai nevoie.
Ti se ofera libertatea de a spune ceea ce gandesti, iti sunt ascultate opiniile, este un tot unitar.

QA Tester L1
Atmosfera ok, colegi de treaba, unii cam barfitori. Management fara experienta in leadership si ...
Access la multe informatii despre piata financiara
Lucrator comercial / Inventarist
Salariu la timp.Asigurare medicala.Prima de paste/craciun.Prima de vacanta.
QA Tester L1
Oracle Developer