Vodafone Romania

• www.vodafone.ro

Evaluari companie Vodafone Romania

Din perspectiva unui IT ist: Companie ce se concentreaza pe angajat pentru a il forma (insa fara entuziasm si dorinta de a invata non stop nu ajungi departe).

20.04.2018 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Beneficiile primite + salariu motivant

Contra
Enorm de mult de muncit.
Mediu stresant
On Call

Full time - Radio Access Network 2nd Line Engineer - Bucuresti

Perfecta pentru studenti care vor sa lucreze 3-6 luni, nu mai mult.

17.04.2018 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Am lucrat pe mai multe posturi, de la Business Consultant , la Sales Advisor, la Trainer, iar de aici deduc anumite lucruri pro:
- Oamenii din vodafone sunt ok, echipe cat de cat inchegate si care isi fac treaba.
- Pachet salarial motivant daca iti faci targetul(pentru sales si pentru call center) , daca nu pachetul salarial e mizer, acum depinde, pentru un student care are ca prim job call centerul, eu eram in anul 2 de facultate pe atunci salariul era destul de bun, era undeva la 1400 pe partea de call center cu anumite targete daca e faceai ajungeai la 1700, dar alea nu le faceai niciodata, doar 2,3 persoane din 70 din departament reuseau lucrul ala si nu erau cu recurenta.
-TL ul managerii incerca sa te ajute, oricum de cand am plecat eu s-au schimbat multe de vreun an si jumte, dar asa era pe vremea mea.
-Job unde nu-ti trebuie studii, dar foarte rau daca ramai pe el dupa ce ti-ai terminat studiile.

Cea mai frumoasa experienta

03.04.2018 - Fost angajat Part time Util (8)

Pro
M-am simtit in largul meu lucrand la acea Companie Multinationala. Colegii sunt extraordinari, team leaderii sunt mereu acolo pentru tine si iti vin in ajutor de fiecare data cand ai nevoie.
Ti se ofera libertatea de a spune ceea ce gandesti, iti sunt ascultate opiniile, este un tot unitar.

Am lucrat in call center, colectivul este ok, se realizeaza multe activitati si iesiri cu colegii, ceea ce ii apropie pe oameni. Se fac teab building-uri, petreceri. Ca si operator, nu este foarte greu ceea ce trebuie sa faci. Stai in fata calculatorului, cu castile pe urechi si vorbesti cu clientii. Se fac training-uri, nu intra nimeni la casca nepregatit. Loc de munca potrivit pentru studenti

23.03.2018 - Fost angajat Part time Util (6)

Pro
- salariu bun pentru cineva care nu se intretine doar din el (student care primeste si de la parinti)
- flexibilitate pentru studenti
- intelegere, sefi ok, colegi ok

Am lucrat 6 ani in cadrul companiei timp in care am invatat sa devin mai responsabila si am invatat multe tehnici de negociere

23.03.2018 - Fost angajat Part time Util (6)

Pro
Mediu de lucru placut, program flexibil

Locuri de munca Huawei Romania [Turkish] TAC IP Network Engineer
Locuri de munca Ericsson Romania Junior DevOps
Ericsson Romania
Locuri de munca UPC Romania IP Network Engineer
UPC Romania
Tehnic este foarte ok. Au proiecte interesante, important e sa fii pasionat.Majoritatea colegilor ...
Java developer
Oameni placuti in general.Atmosfera relaxata de munca.Management profesionist.Team building-uri ...
Brand, cursuri, colegi ok
Area Sales Manager