Vodafone Romania

• www.vodafone.ro

Evaluari companie Vodafone Romania

O experiență mediocră

27.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Oamenii sunt faini. Birourile sunt ok amenajate. Spatii de recreere acceptabile

Contra
Angajatul nu este o prioritate pentru companie. Accentul se pune pe celelalte aspecte ale businessului

Mai mult interes fata de angajați si nevoile lor. Sanse mai mari si transparente in ceea ce priveste promovarea si dezvoltarea

Full time - Operator call center business - Bucuresti

Lucrez într-un mediu plăcut, cu o echipă tânără și ambițioasă, pentru o companie care a creat un brand la nivel mondial.

25.09.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Pachet salarial atractiv, flexibilitatea programului, acordarea de beneficii suplimentare (asigurare de viață, asigurare medicală, 7card), recunoașterea meritelor, mediu plăcut de lucru.

Vodafone Shared Services Romania Internship

25.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Internshipurile sunt un punct de start fff bun prin care poti evolua repede si sa ramai cu un post pe bani multi.

Mi_a plăcut sa lucrez aici, oameni faini, relații bune între colegi, șefi super ok.beneficii.

24.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Angajații sunt oameni tineri și la minte deschiși, buni colegi, șefii sunt ok, se păstrează un nivel de comunicare profesional și decent, ești susținut și ajutat ca incepator/nou angajat. Beneficiile oferite sunt faine. Salarizarea cât de cât ok.

Scoala buna, profesori slabi.

24.09.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Scoala excelentă pe plan profesional.

Adecco Romania
Kaufland Romania