Vodafone Romania

• www.vodafone.ro

Evaluari companie Vodafone Romania

Collection Pitesti mediul de lucru foarte bun, Team leaderi super nice, esti respectat ca angajat, comunicare facila intre departamente si intre angajati, cultura organizationala foarte buna

31.05.2018 - Angajat in prezent - Full time Util (7)

Pro
Iti este drag sa vii la munca, lucrezi cu entuziasm, cultura organizationala este extraordinara, se pune acccent pe dezvoltarea angajatului, poti sa te invoieste cand ai nevoie, poti sa iti iei concediu cand ai nevoie, team leader-ii sunt suuuper nice, sunt persoane de la care ai ce sa inveti si te motiveaza foarte mult, daca gresesti nu iti ia nimeni capul ba chiar te ajuta sa rezolvi. Locatia este ultracentrala, ai telefon de serviciu si alte beneficii. Organizatia te ajuta foarte mult sa te dezvolti si o experienta ca Vodafone te ajuta sa -ti deschizi alte orizonturi....asta daca vrei sa pleci... Pauzele sunt suficiente

Contra
Nu prea ai posibilitati de promovare, iar clientii sunt foarte rai si iti dau note foarte proaste desi tu ai fost foarte dragut cu ei iar notele conteaza destul de mult. e cam stresant acest lucru

Sa ofere mai multe bonusuri individuale, lunare. pt ca noi muncim foarte mult si e destul de solicitant sa lucrezi cu clientii

Full time - Collection Officer - Pitesti

Mediu dinamic

30.05.2018 - Angajat in prezent - Full time Util (10)

Pro
Flexibilitate + posibilitatea de a lucra de acasa

Mediul de lucru stresant, colectivul face tot.

18.05.2018 - Fost angajat - Part time Util (10)

Pro
Colectiv tanar dinamic amuzant.
Unii teamleaderi

O experienta extraordinara, cu oameni foarte deschisi la minte.

17.05.2018 - Angajat in prezent - Full time Util (9)

Pro
Salariul, colectivul, intelegerea oferita de superiori si programul flexibil.

Management Trainee Internship

05.05.2018 - Fost angajat - Full time Util (12)

Pro
- oamenii sunt ok
- aproape de metrou