Voestalpine Vae Apcarom

• www.voestalpine.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Voestalpine Vae Apcarom

Multinațională puternică lider in infrastructura feroviară.

06.11.2018 - Angajat - Full time

Pro
Seriozitate, siguranță. Se respectă întocmai codul muncii (deși toți angajatorii ar trebui să o facă). Beneficii extrasalariale gen asigurare de pensie privată pilonul 3, asigurare medicală privată, deducerea unui anumit procent din cheltuielile din concediu.

Contra
Grilă de salarizare cam mică raportat la volumul și tipul de muncă. Lipsesc anumite elemente de management care să îmbunătățească procesul de producție. Nu prea se pune preț pe calitatea factorului uman. Posibilități aproape nule de avansare.

Un management mai bun al producției. Un management mai bun al resurselor umane din personalul de conducere. Asigurarea unor condiții mai bune de muncă. Stimularea angajaților cu niște pachete salariale decente. O mai bună recunoaștere a meritelor angajaților participanți direct la procesul de producție.

Angajat - Full time - Buzau - Lacatus
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Parere foarte proasta, operatorii tratati foarte prost .

24.05.2018 - Angajat - Full time

Pro
Pauza nu se recupereaza, birourile foarte bine puse la punct, in hala in schimb e dezastru

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Inginer - Achizitii

11.12.2017 - Angajat - Full time

Pro
Este o multinationala si ai posibilitatea de a interactiona cu colegi din diferite tari.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție