Volta Grup SRL

1.5
  • www.volta.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Volta Grup SRL

Volta Grup

14.01.2019 - Fost angajat 2018

Pro
Nu sunt pro la nici un capitol!

Contra
Contra?!
1. Bonusul din vanzari se da in plic fara sa fie trecut in acte
2. Cele 2 sambete lunar nu sunt platite si nici stipulate in contract, nici liber pt orele muncite
3. Esti obligat sa primesti salarul doar la Incompetentii de la OTP ( o fi rude de gradul I )
4. Mouse,tastatura si pad fiind aduse de colegi de acasa
5. O singura imprimanta, un singur pc si softuri din 2000
6. Aer conditionat de la deschiderea magazinului si vara ne muram in magazin
7. Si-au propus sa renoveze magazinul de la gara si nu au avut bani, fortandu-ne sa stam peste program sa lucram in locul celor care ar fi trebuit sa lucreze. Trebuia sa angajeze o firma de curatenie pt spalatarea gresiei si s-au zgarcit la 700lei. Ne-au pus sa vopsim plasele de gard cu pensonul pt ca au luat un pistol de vopsit Panzer care nici nu functiona.
Mi-am dat demisia la zi si dupa o saptamana si-au angajat om nou. Daca le comentezi si le dai peste nas, te dau afara.

As propune ca toti cei care au functie de conducere sa demisioneze la zi si sa mearga la cules bureti!

Fost angajat 2018 - Iasi - Vanzator casier
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O companie de nivel mediu cu un numar de angajati sub 90, dar cu un nivel de profesionalism scazut, atitudine negativa fata de client si angajat.

16.03.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Lucruri pro nu prea sunt de zis, una se discuta alta ii pe hartie si daca se poate sa fii angajatul bun la toate !

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție