Voxility Romania

Telecomunicatii

• Site: www.voxility.ro

Evaluari companie Voxility Romania

Review Voxility
Mi-au amanat interviul de vreo 3 ori, atat de neseriosi sunt.
Am dat 2 interviuri tehnice, au zis ca-mi vor trimite oferta pe email, n-au mai trimis nimic, dupa ce ca vreo 3 interviuri le-au amanat.
Eu asa firma n-am mai intalnit, doar firmele de lemne si cherestea fac asa ceva.
Spusesera si ceva la telefon de un salariu mic fata de pozitia pe care aplicasem. salar de 2500ron net. slab tare.

20.02.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Sunt de treaba la interviu

Contra
Tii omul prin interviuri, 2 chiar, apoi ii spui ca-i dai oferta pe email si nici macar nu mai dai si nici nu suni.
Mi-au irosit cateva ore din viata degeaba. Dar e bun ca am de la cine invata, asa voi face si eu cand ma vor suna alte firme, fie nu voi veni la interviu, fie nu voi mai fi interesat, fie astept oferta si nu mai raspund la ea.

Full time - Administrator IT - Pipera
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Inginer Sistem in Informatica
Locatie buna.Colectiv tanar, numai proaspat absolventi naivi. Angajatii cu vechime mai mare de 2 ...
QA Game Tester
mediul de lucru
Operator procesare date
Salariul la timp, bonuri de masa, foarte rar se sta peste program, iar atunci orele suplimentare ...
Inginer electromecanic
Vanzator casier