Voxility

• www.voxility.com

Evaluari companie Voxility

Este o scoala de telecomunicatii! Management implicat

21.02.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Au o cultura misto orientata spre angajat si timp personal. Am avut un salariu cu 20% mai mare peste postul pe care il ocupasem anterior tot in Bucursti, tot tehnician de retea si mi s-a acordat pe baza experientei proprii. Efectiv m-au intrebat care e nivelul meu de confort si mi-au oferit mai mult. Nu au existat proiecte sub presiune si mediul de lucru nu era foarte stresant, dar orice job in telecomunicatii vine cu o doza de responsabilitate. Seful cel mare era foarte implicat in procese si cam excesiv, dar te obliga sa inveti mai mult si mai repede. Pentru mine a fost o perioada in care am invatat enomr, ca la o scoala de telecomunicatii.

Contra
Nu se pune mult accent pe training spcializat pentru tot ce inseamna operatiuni tehnice; optiunile sunt deschise oricui le cere si firma plateste pentru ele, dar nu exista ceva dedicat pentru toti angajatii. Desi lucrul direct cu echipa si clientii strainii te caleste si te invata de 10 ori mai mult ca in alte companii din romania.

Full time - NOC Technician - Bucuresti

O companie unde se invata la fel de mult pe cat se munceste.

27.08.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
inveti foarte multe lucruri.
mediu de munca foarte placut, toti colegii mei au fost minunati.

Review Voxility
Mi-au amanat interviul de vreo 3 ori, atat de neseriosi sunt.
Am dat 2 interviuri tehnice, au zis ca-mi vor trimite oferta pe email, n-au mai trimis nimic, dupa ce ca vreo 3 interviuri le-au amanat.
Eu asa firma n-am mai intalnit, doar firmele de lemne si cherestea fac asa ceva.
Spusesera si ceva la telefon de un salariu mic fata de pozitia pe care aplicasem. salar de 2500ron net. slab tare.

20.02.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Sunt de treaba la interviu