Webhelp Romania

Evaluari companie Webhelp Romania

Start în carieră

01.01.2019 - Angajat Part time Util (9)

Pro
-limba franceză
-flexibilitate
-posibilitate de part-time (4h / 6h)
-tichete de masă
-decontare taxi

Contra
-salariul
-turele până la 22 / 23

-un salariu mai bun, în special pentru limba franceză care nu este vorbită la orice colț de stradă ca engleza

Part time - Galati
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Personal ok,dar colectivul lasă de dorit, am fost invitata in oras de către Team leader, o fata, am explicat civilizat pe grupul din whats app care se crease ca am un câine de talie mica si nu l pot lăsa singur in casa pentru ca va urla noaptea si la bloc ca de obicei lumea va chema poliția, si am fost făcută in fel si chip ca mi am exprimat dorința de a ieși si eu daca tot am fost invitata si am fost intoarasa acasă din drum dupa ce le explicasem ca vin din Chitila cu masina pana la Unirii ca sa ma vad cu ei,nu știu daca ma va ajuta ca am împărtășit aceasta experiență dar mi s a părut foarte urat din partea lor ca am fost luată la mișto doar din cauza unui animal de companie care oricum nu deranja cat stateam la un suc pentru că este foarte cuminte, am fost denigrata in ultimul hal ca am venit cu o propunere de a merge la un local oricare ca nu era nimic stabilit unde pot sta si eu cu cățelușul.
Feriti va de acest colectiv, daca ai o problema de genul sau altceva esti luat la misto si facut si nebun.

09.12.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
la fiecare vânzare ai de la 10 lei in sus in funcție de prag pe langa cei 1400 partea fixa

Echipa de formare foarte profesionista.

04.12.2018 Util (7)

Pro
poasibilitatea de a lucra part time

Companie buna pentru studenti.

20.11.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Program flexibil, conditii ok in firma.

Am fost mulțumită de locul și de condițiile de lucru.

16.11.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Colectiv tânăr, mediu de lucru plăcut, diverse beneficii: asigurare medicala, bonusuri lunare, posibilitate de promovare