Worldclass Romania

Alte Servicii

4.5
  • Site: www.worldclass.ro

Evaluari companie Worldclass Romania

Foarte buna, mediu placut, firma organizata. Salar motivant, colegi draguti, intelegere, manager excelent

17.01.2018 - Fost angajat Part time Util (11)

Pro
Organizata, eficienta, mediu placut

Contra
Nu pot si nu am nimic de obiectat contra acestei firme, totul a fost anuntat de bun inceput si nu am avut probleme.

Part time - Ingrijitor copii - Cluj-Napoca
Perioada de munca este de mai putin de un an.

WorldClass a reprezentat prima mea experinta in campul muncii. Avem 20 de ani si am inceput sa lucrez in receptia unui fitness club din acest lant. Timp de 6 ani am acumulat diverse experiente, am cunoscut oameni minunati si am avut si ocazia sa ma dezvolt pe plan profesional.

04.12.2017 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Atmosfera este unua minunata, pentru mine fiind foarte important acest lucru. Mergeam de placere in fiecare zi la munca. Ca si angajat aveai unde verda sa folosesti gratuit oricare dintre serviciile lor. Periodic existau cursuri de perfectionare si evenimente de team building.

Locuri de munca Smartree Romania
Smartree Romania
Train2Perform
Colegii de echipa sunt foarte ok
Summer Intern
Oameni deschisi si de calitate, training tehnologii diverse sau soft skills si multe resurse la ...
Un loc bun pentru dezvoltare personala, access la proiecte suficient de mari, cultura corporatista ...
Order to cash junior ...
Agent Servicii Clienti