Worldclass Romania

Alte Servicii

4.5
  • Site: www.worldclass.ro

Evaluari companie Worldclass Romania

Foarte buna, mediu placut, firma organizata. Salar motivant, colegi draguti, intelegere, manager excelent

17.01.2018 - Fost angajat Part time Util (6)

Pro
Organizata, eficienta, mediu placut

Contra
Nu pot si nu am nimic de obiectat contra acestei firme, totul a fost anuntat de bun inceput si nu am avut probleme.

Part time - Ingrijitor copii - Cluj-Napoca
Perioada de munca este de mai putin de un an.

WorldClass a reprezentat prima mea experinta in campul muncii. Avem 20 de ani si am inceput sa lucrez in receptia unui fitness club din acest lant. Timp de 6 ani am acumulat diverse experiente, am cunoscut oameni minunati si am avut si ocazia sa ma dezvolt pe plan profesional.

04.12.2017 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Atmosfera este unua minunata, pentru mine fiind foarte important acest lucru. Mergeam de placere in fiecare zi la munca. Ca si angajat aveai unde verda sa folosesti gratuit oricare dintre serviciile lor. Periodic existau cursuri de perfectionare si evenimente de team building.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Consulteam Romania Senior SAP MM/SD Module Consultant
Consulteam Romania
BUCURESTI, Strainatate
Locuri de munca Huntrecruitment Junior Accountant
Huntrecruitment
Locuri de munca Passion4Work Junior Digital Marketing
Passion4Work
Locuri de munca DK Global Recruitment Drone Support with German in Bucharest - Linux Knowledge is required    E
Locuri de munca IHM Total Consult Romania Specialist Salarizare
IHM Total Consult Romania
IT Analyst
Companie de consultanta cu proiecte misto, majoritatea la clienti straini. Oportunitati de plecare ...
- mediul placut de lucru- managementul tine cont de parerile angajatiilor si este deschis sa auda ...
Se preocupa de angajati.Comunicare buna.
Consilier credite
Inginer industrial