CONFERINȚA

Parteneri:

Powered by:

Metode de succes ale Angajatorilor din Topul Undelucram.ro
Tendințe în HR pentru 2024

Suntem dedicați transparenței pe piața muncii, iar Conferința TOP ANGAJATORI UNDELUCRAM.RO este inițiativa noastră pentru atingerea acestui obiectiv. Vom analiza împreună tendințele viitoare în domeniul HR din România, oferind participanților o perspectivă valoroasă asupra direcțiilor în care se îndreaptă piața muncii.

Pe 15 februarie ne vom concentra asupra angajatorilor remarcabili ai anului 2023, aducându-i în atenția publicului pentru a evidenția practicile lor excepționale.

Ia parte la Conferința TOP ANGAJATORI UNDELUCRAM.RO pentru a te conecta cu liderii din industrie, pentru a explora oportunitățile de carieră și pentru a înțelege mai bine importanța recenziilor de pe Undelucram.ro asupra deciziilor tale profesionale.

Când?

15 februarie 2024

Topic

Bune practici de la Top Angajatori.
Repere pentru 2024.

Cum?

Online sau Fizic

Agenda evenimentului

09:00 - 09:30 - Înregistrarea participanților
09:45 - 10:00 - Intro Business Magazin & Undelucram
10:15 - 10:35 - Keynote Speaker LinkedIn
10:40 - 11:10 - Pauză
11:15 - 12:15 - Bune practici de la Top Angajatori Undelucram.ro. Repere pentru 2024.
12:30 - 13:20 - Pauza de prânz
13:30 - 14:30 - Bune practici de la Top Angajatori Undelucram.ro. Repere pentru 2024.
15:00 - 15:30 - Sesiuni Undelucram.ro HR Round Tables
15:30 - 16:00 - Pauză
16:00 - 17:00 - Gala premiere Top Angajatori Undelucram.ro
17:00 - 17:15 - Learning Award
17:15 - 18:00 - Networking - Prosecco o`clock

Programul poate suferi modificări, informațiile prezentate în acest document fiind cu notă informativă. Orice modificare va fi comunicată în timp util.

Moderatori

Undelucram.ro

Keynote

Speakeri

Contact

Ia legătura cu noi dacă ai nevoie de informații suplimentare

Email corporate@undelucram.ro