1&1 Internet Development

N. Merrynote
nmerrynote Duminica, 05 Feb 2017

Salve,

Pls help :

Astept un raspuns de la echipa de "Contrl Panel" o echipa care dezvolta/intretine o platforma une userii vin si isi comanda servere si alte servicii gen.

Imi poate da cineva detalii despre cum se atmosfera in cadrul acestei echipe, se promoveaza, colegii sunt saritori, team leadul e ok sau nu ? da cu biciul ? se trimit oamenii la cursuri, cat mai mutle detalii m-ar ajutat enorm.

Cat ar trebuie sa cer pe o pozitie de testare automata si manuala, daca am experienta cu mai multe limbaje de programare dar am doar 3 luni de experienta in QA ?

Va multumesc anticipat pentru sprijin,

Cu stima,
N. Merrynote
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in 1&1 Internet Development
un_oarecare Joi, 10 Dec 2015

De curiozitate,cat e maximum de se poate plati la un middle developer pe C la 1&1 ?
Anonimm Joi, 09 Apr 2015

Ca intern intre 600 si 1000 lei depinde de la an la an. Apoi dupa internship 3000 lei ca ...
Cristina Marti, 09 Dec 2014

Quality Assurance Mobile pareri? Ce vor/se face mai exact si cam cat se plateste?
x Miercuri, 03 Dec 2014

Excelent punctat myself. Ai pus punctul pe "i". Am lucrat 3 ani la 1&1 si ...
myself Duminica, 30 Noi 2014

Cea mai mare problema a acestei companii este middle managementul. Ei asigura o ...
actual angajat Marti, 18 Noi 2014

Daca o arzi pe facebook si freci menta jumate din timp si nu ai chef sa muncesti, da, cel ...
is_ok Vineri, 22 Aug 2014

E un loc de obicei linistit si in care bunul simt e obisnuit. Daca deranjezi, ti se ...
Enescu Miercuri, 06 Aug 2014

Buna! Are cineva idee cat este salariul pe postul de receptionera la aceasta firma? Mi ...
M Duminica, 13 Iul 2014

2000-2500 euro dev junior si mid level java, javascript sau .net
Anonim Sambata, 12 Iul 2014

Are cineva idee care sunt salariile de la 1&1 in Karlsruhe ?
un angajat Luni, 23 Iun 2014

Buna,ce stiti despre QA engineer ?Multumesc
Bogdan Joi, 29 Mai 2014

Tot eu, cel care am aplicat la ei pt post de PHP Web Developer... Dupa ce le-am dat mail ...
Bogdan Marti, 20 Mai 2014

Eu am aplicat la ei pt un post de PHP Web Developer. Mi-au trimis un mail acum 2 zile sa ...
bang Joi, 15 Mai 2014

s-a mai angajat careva de curand la ei ?
DanS Sambata, 03 Mai 2014

Experienta interesanta cu aceasta companie. Fie nu mi-au raspuns cand am aplicat, fie s-a ...
raspunsuri Miercuri, 27 Noi 2013

@Emi: - cu putina experienta 4000-5000 lei net- cu experienta >5000 lei netDaca exista ...
Hoegaarden Marti, 19 Noi 2013

Mersi mult @un-ul.
Andrei Luni, 18 Noi 2013

Poate sa imi spuna cineva care este salariul la QA pentru un junior?

Locuri de munca Sales Consulting HR Administrator with French
SalesConsulting
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment German speaker with Accounting skills    e
Last update: 17.07.2017
Locuri de munca Mellon Romania Inbound Customer Care Advisor - Work From Home
Mellon Romania
Job national
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca Metro Systems Romania Build Engineer
METRO SYSTEMS ROMANIA
Last update: 03.07.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Project Quality Manager-Manufacturing TSR
Continental
Last update: 26.07.2017