Absolute School

• Profil activ
  • Site: www.absoluteschool.net

Forum despre Absolute School

lady_blue93 Joi, 19 Noi 2015

Eu personal apreciez cand o companie se implica si discuta in mod deschis cu cei interesati de ea. Chiar bravo.

In alta ordine de idei, stiti ceva mai multe detalii despre "Trainer Limba germana"?. multumesc
Absolute School Miercuri, 08 Oct 2014

@IO:

Nu credem ca vreun comentariu de-al nostru a fost virulent, asa cum precizati dvs.
Pe de alta parte, readuc in discutie esenta mesajului nostru: era vorba de cineva de la concurenta care a postat, nu erau opinii ale angajatilor nostri (fosti/actuali). Credem ca acest lucru trebuie clarificat, pentru a nu induce in eroare utilizatorii de buna-credinta.

Echipa Absolute School
08.10.2014

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Absolute School
Io Miercuri, 08 Oct 2014

:))))) asa cum spuneam: QED!
Continuati sa va explicati, continuati sa va compromiteti. Ce legatura are opinia clientilor vs opinia angajatilor / fostilor / potentialilor angajati?
Postarea mea a fost o pura si simpla coincidenta: vizualizam altceva, si in dreapta paginii la "Cele mai recente comentarii" mi-a sarit in ochi partea de inceput a comentariului dvs destul de virulent, si ma miram ce angajator isi permite sa certe on line niste pareri virtuale?!? Si mai ales sa se expuna in asa fel.
Legislatia la care faceti referire, asigura si libertatea de exprimare intr-o societate democratica. Buna sau rea credinta, este subiectiv. De ce ati avea dvs dreptate si nu ei?
Asa cum spuneam, puteti combate asemenea elemente cu propriile arme, dovedind o atitudine serioasa si profesionista fata de angajati - care-i vor combate pe cei de rea credinta, denigratori.
Absolute School Marti, 07 Oct 2014

@Io Stimata d-na/stimate d-le IO, credem ca libertatea de exprimare inseamna sa-ti poti ...
Io Marti, 07 Oct 2014

@ Absolute School Atitudinea Absolute School este una total neprofesionista. Nu puteti ...
Absolute School Marti, 07 Oct 2014

Buna ziua, Va multumim pentru interesul acordat companiei Absolute School. Am dori sa ...
coffee Marti, 30 Sep 2014

1000 ron? nu cred!!! imposibil sa ofere atat de putin. Si eu am interviu in scurt timp la ...
mir Sambata, 27 Sep 2014

@abcda! 1000 RONDe aia au si anuntul postat de atata timp!!!O sa culeaga ce merita la asa ...
nicu Sambata, 27 Sep 2014

@ abcUrmeaza sa ma duc la interviu si eu.Imi poti spune in ce consta interviul si ce ...
cosmin Sambata, 27 Sep 2014

specialist relatii clientiImi poate spune cineva daca a mers la interviu si ce salariu se ...
abc Luni, 15 Sep 2014

eu am trecut de primul interviul, cu directorul, al doliea interviu l-am dat cu ...
catalin Marti, 26 Aug 2014

salut,astept si eu un raspuns la intrebarile solicitate.Multumesc.
Bff Luni, 18 Aug 2014

Nu a fost nimeni la interviul pentru postul de coordonator...? Cum a decurs, salariu, etc ...
CEhia Joi, 31 Iul 2014

vad ca aceasta firma are ceva sustinatori, spun ca au standarde inalte si o angajare pe ...
abc Luni, 28 Iul 2014

am fost contactata pentru pozitia coordonator relatii clienti, imi puteti oferi mai multe ...
Catalin Vineri, 25 Iul 2014

Va rog imi puteti raspunde?
Catalin Joi, 24 Iul 2014

Salut,Imi poate spune cineva (din interior )pt. postul de coordonator relatii ...
Cineva Marti, 08 Iul 2014

@Absolut: daca observi cu atentie, la Ejobs anuntul este cu actualizare zilnica (este una ...
Absolut Miercuri, 02 Iul 2014

De mai bine de o luna au un post de consilier clienti publicat pe ejobs si best jobs.In ...
Vasy Luni, 13 Ian 2014

Am ajuns intamplator pe aceasta pagina. Mie mi se pare total aiurea sa commenteze cei ...

Locuri de munca Linea Directa Communications - Studio Moderna Fashion Group (Top Shop) Agent comercial Dormeo
Studio Moderna
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Manpower Romania Business Client Support (Call Center Vodafone Brasov)
ManpowerGroup Romania
Brasov
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca ALTEN Romania Tehnician Motor
ALTEN SI-TECHNO Romania
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Oracle Romania Frontline Customer Support Agent - German / Polish / Spanish / Italian / French / Swedish / Portuguese
Oracle
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca British American Tobacco Romania Global Graduate Programme in Operations - Manufacturing (Ploiesti)
British American Tobacco ...
Ploiesti
Last update: 13.07.2017