Accenture Romania

BPO & Servicii

• www.accenture.com

Forum despre Accenture Romania

Madalina Duminica, 01 Dec 2013

Am o intrebare. Aveti idee in ce consta testul in engleza pe contabilitate? Ce tip de cerinte sunt?
Multumesc!

daniela Vineri, 29 Noi 2013

Buna seara, imi poate spune cineva care este oferta salariala ptr AP italiana?
Va multumesc

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Accenture Romania
niciun raspuns Vineri, 29 Noi 2013

am fost sapt. trecuta la ultimul interviu pt AP/AR spaniola si trebuia sa primesc un raspuns final sapt. asta, insa nu am primit nimic...mai este cineva in situatia asta? ...daca nu m-au anuntat pana acum, banuiesc k o sa primesc un e-mail k am fost respinsa, cine stie peste cat timp...

intrebare Vineri, 29 Noi 2013

Nu ne spune si noua nimeni de salariu au oferit pe AP sau AR pe spaniola?

oferta Miercuri, 27 Noi 2013

a primit cineva oferta de munca pt Accounts Payable spaniola? ce salariu au oferit?

Me Marti, 26 Noi 2013

Pentru Accounts Payable pe Rusa, stie cineva care este salariul sau pana la cat se poate ...

@question @curiozitate Marti, 26 Noi 2013

pe GL 1800 am primit. nu cred ca e vorba de faptul ca aveam experienta de munca (nu in ...

Curiozitate2 Luni, 25 Noi 2013

Stie cineva cat se ofera pe G/L?

question Luni, 25 Noi 2013

ti-au oferit 1800 lei pt ca aveai experienta?

accenture Luni, 25 Noi 2013

pt ce post au oferit 1800 net?

@bby Luni, 25 Noi 2013

verifica mailul ti-am trimis adresa lor.

bby Luni, 25 Noi 2013

@Mt Eu am cerut 1400 si mi-a spus ca e ok, va fi mai mult de atat. Dar nu mi-au ...

@Mt Luni, 25 Noi 2013

mi-e mi-au ofertat 1800 net

@cooka Luni, 25 Noi 2013

Pt jobul pe limba straina se da test si interviu in limba respectiva. Clar trebuie sa ...

@bby Luni, 25 Noi 2013

suna vezi ce zic. Daca vrei eu iti dau o adresa de email dar cum facem?

Mt Duminica, 24 Noi 2013

Bby...ti-a spus ceva de salariu pt postul pe spaniola?

x Duminica, 24 Noi 2013

care este salariul pentru entry level cu portugheza, daca nu ai experienta?

cooka Sambata, 23 Noi 2013

Buna,Stiti cumva pentru un job cu limba straina se da test sau interviu in limba ...

bby Sambata, 23 Noi 2013

Eu am dat interviul pentru Accounts Payable pe spaniola. Un numar de telefon am, adresa ...

curiozitate Sambata, 23 Noi 2013

ce salariu ofera pt General Ledger?

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Arad 2, Calea Aurel Vlaicu (f/m)
LIDL Romania
Arad
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca MAHLE Componente de Motor SRL Packaging Technician (R&D)
MAHLE
Last update: 30.05.2017
Locuri de munca MAHLE Componente de Motor SRL Industrial Engineer - Injection Molding
MAHLE
Last update: 20.06.2017
Locuri de munca Hipo.ro Teaching Assistant internship
Jobs from top companies in ...
Iasi
Game tester
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
Suport tehnic
Asistent manager
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...