Accenture Romania

BPO & Servicii

• www.accenture.com

Forum despre Accenture Romania

user Marti, 10 Dec 2013

Buna! Stie cineva cand incepe proiectul pe franceza? Adica acesta http://www.bestjobs.ro/locuri-de-munca-career-opportunities-for-french-speakers/629937/1
V-as fi foarte recunoscator pentru raspuns!
Multumesc!

Mihaela Luni, 09 Dec 2013

Chiar nu stie nimeni nimic despre interviul cu HR-ul? Nu a ajuns nimeni pana aici ? :)

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Accenture Romania
user Duminica, 08 Dec 2013

Eu sunt interesata de postul pe franceza, poate cineva sa-mi spuna daca a trecut testul de limba si cum se petrece interviul cu HR? Va multumesc anticipat!

Intrebare Sambata, 07 Dec 2013

Buna! Stie cineva ce presupune interviul cu HR-ul? Careva detalii, pls?Multumesc!

Irina Sambata, 07 Dec 2013

Buna! A fost cineva angajat pe postul de franceza, sau a primit un raspuns pozitiv pana ...

12 Sambata, 07 Dec 2013

Stie cineva cate etape are interviul de angajare si care sunt acestea?Multumesc!

@intrebare Vineri, 06 Dec 2013

la ora 9. Pe tine ?

intrebare Vineri, 06 Dec 2013

Dintre cei care au semnat pt un post pe spaniola cu data de inceput pe 9, la cat v-au ...

1234 Miercuri, 04 Dec 2013

pt ce limba straina ati aplicat?

alta locatie? Miercuri, 04 Dec 2013

Mie nu mi-au zis ca s-ar tine in alta parte... si ti-au zis unde?

@abc Marti, 03 Dec 2013

Suna la ei, eu asa am facut, si am primit raspunsul in ziua respectiva. Am sunat la o ...

abc Marti, 03 Dec 2013

mai este cineva in situatia de a nu fi primit niciun raspuns in urma interviului final pt ...

Madalina Marti, 03 Dec 2013

@ AidaAre si un exercitiu sa traduci din engl in fr 3 propozitii parca. Ti-am cam rezumat ...

Madalina Marti, 03 Dec 2013

@Aida - uite un raspuns scris de cineva care a fost :DesdemonaE un test scris, ...

Aida Marti, 03 Dec 2013

@ @ Madalina : la testul de limba straina e mail catre un cl sau vre-un eseu cv ?Danke !

@ Madalina Marti, 03 Dec 2013

Testul dureaza cam o ora sau o ora si jumatate pt cel de limba straina unde sunt in ...

Madalina Luni, 02 Dec 2013

Pentru ce post ai aplicat bby? AP / AR?

Madalina Luni, 02 Dec 2013

Multumesc bby! Si cat dureaza testul? Eu dau test si la franceza si la cotabilitate si ...

bby Luni, 02 Dec 2013

@QNu sunt grila, dar mi s-au parut destul de usoare, mai putin aia cu regularizarea ...

Q Luni, 02 Dec 2013

Buna,Adica nu e un test grila? Sunt intrebari si raspunsuri/ rezolvari la conta ...

Locuri de munca IBM Romania IBM Internship - Test Specialist with French language skills
IBM Client Innovation Center ...
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment German speaking jobs vacancies in Bucharest! Customer Support roles RS
Last update: 15.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Junior roles with German in ITS,Accounting,Customer Support.Join our team now!  e
Last update: 22.08.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Colector Bucuresti
iCredit
Last update: 14.06.2017
Locuri de munca British American Tobacco Romania Financial Reporting Analyst
British American Shared ...
Last update: 23.08.2017
Network engineer
Game tester
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...