Adecco Romania

E-Mail: office.romania@adecco.com
    Site: www.adecco.ro

Forum despre Adecco Romania

Andreyrlz Miercuri, 03 Mai 2017

Vad ca review-urile de aici sunt vechi, sincer nu recomand nimanui compania asta, dupa ce aplici cu succes iti trimit pe email o serie de 3 teste ciudate, unul gen Cangurul, unul gen Cambridge, si unul sa afle despre tine. Le faci cu brio pe toate (acuma nu chiar perfect ca nimeni nu e perfect), le trimiti si dupa nu mai primesti niciun raspuns. Daca le mai scrii tu dupa o sa ti zica "a, pai nu v-ati calificat" sau mai rau, nu or sa-ti mai raspunda deloc. Sincer, nu e o companie serioasa si trebuie evitata

Alicia Sambata, 13 Iun 2015

Stie cineva de ce compania Adecco functioneaza sub 2 denumiri: SC Adecco Romania SRL si SC Adecco Resurse Umane SRL ?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Adecco Romania
Alicia Miercuri, 10 Iun 2015

Buna! A lucrat cineva/lucreaza la Adecco pe postul de Promoter, pentru o campanie de responsabilizare a oamenilor cu privire la importanta reciclarii PET-urilor, in incinta magazinului LIDL?
Imi puteti da cateva detalii referitoare la acest job sau la firma Adecco, va rog?
Se respecta contractul?
Managerii sunt ok?
Va raman recunoscatoare pentru orice feedback, pozitiv sau negativ! Mersi!

ionutz Marti, 06 Ian 2015

Astazi am sustinut un interviu la adecco pentru un anumit post pe part time. Luni o sa ...

Bogdan Miercuri, 10 Dec 2014

Aveti grija ce se discuta la interviu. Sa le cereti locatia exacta unde se va desfasura ...

Emira Miercuri, 01 Oct 2014

Fix, din pacate

Freelancer Vineri, 19 Sep 2014

Emira, ce salarii ofera? Fix si comision?

Emira Vineri, 19 Sep 2014

Eu am aplicat pt suport clienti la amazon prin ei. S au miscat bine, 4 teste din care 3 ...

Mishutka Miercuri, 16 Iul 2014

@Ay, pentru April Assistance. Primul test online la franceza, l-am luat. Cei de la April ...

Ay Duminica, 13 Iul 2014

@Mishutka pentru ce firma ai sustinut interviul?

Mishutka Joi, 10 Iul 2014

Eu am sustinut interviul prin telefon, aplicasem initial pentru un post de front office ...

cu fitzze Vineri, 27 Iun 2014

buna Alex tu lucrezi deja la proiectul Amazon?

Alex Miercuri, 25 Iun 2014

Lucreaza cineva pe proiectul Amazon ? Cat iese comision minim pe luna ?

. Sambata, 25 Ian 2014

Adecco este o firma intermediara, am fost la interviu,a decurs bine mi sa spus ca mi se ...

toata lumea la AC Sambata, 19 Oct 2013

ei las ca prea va dati rotunzi voi astia cu ITu ;))))

dinamo Joi, 18 Iul 2013

oamenii sunt corecti, profesionisti, raspund prompt la intrebari, cand spun ca la data x ...

steaua Joi, 18 Iul 2013

Mai dinamo chiar asa? Prezinta si ceva argumente.

dinamo Joi, 18 Iul 2013

am numai cuvinte de lauda la adresa acestei firme.

treaz Marti, 16 Iul 2013

hr managerul de unde? fiti si voi mai clari.

Ana Marti, 16 Iul 2013

Buna,Eu de curand am avut un interviu la ei si sincer mi s-a parut ok hr manager-ul de ...

Locuri de munca Eurest Cost and cash controller
Eurest
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Baia Mare Str. Granicerilor(f/m)
LIDL Romania
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Bia, poti te rog, in masurile acceptate de lege si de regulamentele site-ului, dezvolta atributiile zilnice pe pozitia primita. & ...
spiridon_magu 22.08.2017
Salut, știe cineva care este salariul minim pentru rusă?
Ed 22.08.2017
Ai fost la interviu?
Mcris 22.08.2017
GL Specialist
Manager Trainee
Agent vanzari telesales
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...