ADM Farm

E-Mail: office@admfarm.ro
    Site:admfarm.ro

Forum despre ADM Farm

BOGDAN Miercuri, 11 Noi 2015

Dragilor aici gasiti date despre firma

sunt in faliment-insolventa !

rrs Marti, 10 Mart 2015

Buna ziua tuturor! Se poate sa-mi impartasiti si mie, va rog mult, care ar fi veniturile pentru un operator vanzari prin telefon? Va multumesc anticipat!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in ADM Farm
ana Joi, 27 Noi 2014

Care e salarul unui operator telesales la adm Cj ? Multumesc

BoA Marti, 04 Noi 2014

Care insolventa? Mici intarzieri si ajustari la salarii si plati furnizori. In rest toate ...

paula Marti, 04 Noi 2014

buna,sa inteleg ca au intrat deja in insolventa?multumesc!

provincia Marti, 04 Noi 2014

ce se mai intampla in Pantelimon?

tantu Vineri, 31 Oct 2014

succes pe mai departe intregii echipe ADM !

marian Marti, 28 Oct 2014

Salariile se mai platesc intregi si la timp acuma? Conpensatoriul se mai da sau nu? ...

cata Joi, 23 Oct 2014

concordat preventiv nu inseamna insolventa. este o masura care precede insolventa dar nu ...

crina Marti, 14 Oct 2014

Stie cineva totusi cand se platesc salariile? Chiar trebuie ca in fiecare luna sa fie ...

Nicolae Luni, 13 Oct 2014

Se aude ceva de salariile pe sept? Ca luna s-a incheiat. Trupa s-a injumatatit. Volumul ...

oleg Luni, 13 Oct 2014

faza cu concordatul preventiv e doar zvon de la concurenti sau e pe bune?

dida Vineri, 10 Oct 2014

Salariul nu-i rau dar se si plateste intreg si la timp?

@gicu. Miercuri, 08 Oct 2014

Gicu, 1200-1500net / luna!

gicu Miercuri, 08 Oct 2014

ce salar are un agent in Cluj?

carmar Vineri, 03 Oct 2014

ce stiti se da salariu compensatoriu si daca iei somaj si daca iti dai demisia ? ...

costel Joi, 25 Sep 2014

Ceva noutati?

sergiu Miercuri, 24 Sep 2014

Ceva noutati ?

Nicu Joi, 07 Aug 2014

Pe vanzari nu se fac angajari, doar la credit control?

doar eu Miercuri, 06 Aug 2014

Stiti cumva cam ce grila de salarii sunt la Credit Control? Multumesc!!!

Locuri de munca Lead Capital Markets Senior Key Account Manager - Arabic
Lead Capital Markets
BUCURESTI, Job national
Last update: 20.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Accounts Receivable with Polish-relevant experience required!  e
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca Dräxlmaier Group Business Intelligence Consultant
DRAXLMAIER Group
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca DB Schenker Global Services Europe Junior Accountant
DB Schenker Global Services ...
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca Nobel Telecom Support Engineer
NOBEL
Last update: 11.07.2017
Support Technician
Accounts Payable
Collection Officer
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant medical
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...