Albalact SA

• Site: www.albalact.ro

Forum despre Albalact SA

CrissCristi Luni, 20 Mart 2017

Salutare,

Am fost la un interviu la aceasta firma pentru postul de Agent de vanzari backup.

In primul rand am stabilit telefonic ca voi primi un email cu toate datele legate de interviu: data, ora, locul, etc.

Acest lucru nu s-a intamplat. In fine, am sunat eu inapoi in ziua in care stiam ca am interviul si am confirmat intalnirea.

Sediul este in Afumati, 5 min de mers pe jos de la Doraly pe langa Petrom.

Am sustinut interviul cu un domn manager regional de vanzari. Pune intebari precum:

Stati singur sau cu parintii?
Sunteti casatorit?

Parerea mea este ca vrea sa afle cat de disperat esti ptr un job.

Pozitia este platita cu 1250 lei plus posibilitate bonus de inca maximum 1000 de lei.

Trebuie sa il inlocuiesti pe agentul de vanzari atunci cand este nevoie: concediu, probleme sanatate, etc.

O firma care mi-a lasat o impresie foarte proasta prin lipsa de profesionalism a celor cu care am intrat in contact.

Mult succes celor interesati!

alex Luni, 07 Iul 2014

Lucreaza cineva ca Reprezentant Trade Marketing ? am aplicat si eu pentru postul asta si eram curios daca e ok, ce salarii sunt, ce program, echipa, etc .

Locuri de munca Philip Morris Romania SkillShop Philip Morris International: TRANSFORMATION...Let`s talk about it!, Angajatori de TOP Bucuresti
Philip Morris Romania
BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti
Locuri de munca British American Tobacco Romania Talent Data Specialist
British American Tobacco ...
Locuri de munca Nestle Romania Market Research Trainee - Nestle Needs YOUth
Nestle Romania
Locuri de munca Flex Romania Debug Technician
Flex Romania
Locuri de munca L`Oreal Romania Customer Care Representative
L`Oreal Romania
Senior QA Tester
Mediu tanar ( multi adolescenti ), managementul tine foarte mult de echipa dar in general ok, fara ...
Cx Specialist
Salariul, oamenii, beneficiile
Junior Communication Specialist
Sediu accesibil si foarte modern. Mediu de lucru tanar.
Agent Servicii Clienti
Junior Tester