Alistar Security

Fax: 021.311.4030
    Site: www.alistar-security.ro

Forum despre Alistar Security

Bizzon Miercuri, 03 Dec 2014

Din pacate si la ceasta firma este id-em precum la toate firmele obiectivele mari care vireaza bani conform contractului tine restu obiectivelor ceea ce duce ca, agentii de la obiectivele mari sa incaseze salariu mai tarziu fata de restu din firma ne tinanduse cont nici cit de greu si in ce conditii a-si desf. misiunea agentii din acele obiective. Care nu sunt apreciate la justa valoare din punct de vedere al Afaceri .

alisrar? Duminica, 19 Oct 2014

In perioada de CO nu se plateste nici salariul minim pe economie,se calculeaza norma de 168ore*3.2 rezulta 537,6 lei.Unde este minimul pe economie in perioada de CO?Legea ce spune,s-au nu mai avem legi decat in favoarea angajatorului?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Alistar Security
Cornel Vineri, 03 Oct 2014

Stie cineva cine a luat Metrorex-ul ?

CIR Miercuri, 01 Oct 2014

sare niste obiective de toata sila , fara conditii, ore suplimentare pana cazi jos plus ...

Doru Miercuri, 01 Oct 2014

Dovada ca si Alistar Securyti a participat la licitatia pt. ...

Doru Miercuri, 01 Oct 2014

da salariu este la timp acum de pinde si de obiectiv 3,8 sau 6,0 lei pe ora

vali Miercuri, 01 Oct 2014

e real salariul de 900 ron in mana plus bonuri ? salariile se primesc la timp?

bogosianu Duminica, 21 Sep 2014

lucrez la alistar security de 2 ani, nu se platesc orele suplimentare, nu primesc ...

singuraticu Joi, 18 Sep 2014

buna.lucrez la firma alistar ca agent de securitate de 1,5 anii si sant foarte ...

Naanao Miercuri, 02 Iul 2014

Din pacate sunt si excepti unde agentii nu au conditii de munca asa cum lise sugereaza si ...

ADM Sambata, 28 Iun 2014

Banii se dau la timp,un salariu de dispecer ajunge si la 2000 ron,eu lucrez de 7 ani in ...

Anonimus Marti, 13 Mai 2014

va loa metrorexu alisatru????

Anonimus Vineri, 02 Mai 2014

Ai fos la ei sau ai fost preloat de la firma plecata,cat timp antrziau cu bani ??

Perseus Luni, 28 Apr 2014

Am lucrat la aeroport la ei,sa luat de curand obiectivul si e bataie de joc,te tine numai ...

Aly Miercuri, 16 Oct 2013

Pt Ronnie: de cacao, adica 900 lei noi in mana.

Ronnie Sambata, 07 Sep 2013

la ce venit lunat poate ajunge un dispecer?

Mihai Vineri, 10 Mai 2013

Mare firma,condusa la bv de un fost militian' Matzu care exploateaza masinile in ...

BUHA Joi, 18 Apr 2013

Last update: 11.07.2017
Locuri de munca OC Prod Group Automotive Body in White Engineer
OC Prod HR Consulting
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca Assystem Romania Ingineri Proiectare Catia V5 - Inginerie Aerospatiala (entry-level)
Assystem Romania
Last update: 04.07.2017
Locuri de munca GlaxoSmithKline - GSK - Europharm Holding HR Trainee
GlaxoSmithKline (GSK)
Last update: 21.06.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Manager Achizitii cu limba italiana
VEO Worldwide Services
Brasov
Last update: 16.08.2017
Support Technician
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Accounts Payable
Collection Officer
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de crestere a copilului
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Confidential
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...