Arabesque

Site: www.arabesque.ro

Forum despre Arabesque

Aniri Marti, 05 Mai 2015

Buna!
Pentru postul de inginer tehnolog (am inteles ca sunt pozitii in TM, B, GL), stie careva ce salarii sunt? Oportunitati de avansare? Eu am fost la interviu, am fost acceptata dar sunt intre 2 firme (Arabesque si o firma de talie internationala) si ar trebui sa ma decid cat de curand.

jimi Miercuri, 10 Dec 2014

Whatever - Am lucrat la ei 3 ani de zile
Am fost de la post de agent la keyaccount. Intre timp am plecat de la ei, dar pot spune ca am primit teapa de la o firma de 50.000 si nu mi-au oprit nici un ban. Daca stii ce ai semnat si stii procedurile lor, atunci stii ca nu o sa te forteze sa platesti tu. Atunci cand oferi creditare unei firme, tu te duci la director cu o fisa de creditare si niste calcule facute de ofiferu de credite. Daca directorul zonal este de acord cu creditarea iti semneaza pentru asta si iti pune o limita de credit. Deci el semneaza ca este de acord. Tu ceea ce semnezi pe fisa e decat aducerea la cunostinta cu situatia in care e firma la momw tul respectiv. De aici raspunderea e a directorului.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Arabesque
Kayman Sambata, 08 Noi 2014

Luni merg la interviu la Arabesque Timisoara pt postul de agent vanzari , poate careva sa imi dea ceva informatii despre ei , sa stiu la ce sa ma astept . ms

MARIA Joi, 30 Oct 2014

Interviu post contabil- salariu oferit 1300 ron

cst Vineri, 15 Aug 2014

Am lucrat la ei, cam 1 an. era treaba buna trageam de-mi faceam si targetul, oriunde in ...

axel Marti, 29 Iul 2014

Salut.. cineva din firma in care sa dea detalii... gen da frate luam 900 lei + bonuri + ...

claus Duminica, 20 Iul 2014

M-a sunat acum 2 sapt. o tipa de la ei, inspector RU, pt un interviu pt o pozitie de ...

ioana Duminica, 20 Iul 2014

Am lucrat in Baneasa, la sediul vechi, acum am inteles ca s-au mutat. Banii la timp si ce ...

magda Vineri, 04 Iul 2014

Ce conditii sa ofere ? Scria cineva din 2013 ca are salariul 850 lei+ bonuri. Pentru un ...

ME Vineri, 04 Iul 2014

Cum a fost interviul??? In ce a constat?Ofera conditii bune ?Bisisica asteptam raspuns.

dFg Joi, 03 Iul 2014

deci "bisisica" cum a fost interviul?... conditii si salariu?mc fain!

bisisica Joi, 03 Iul 2014

Buna. si eu am fost sunata pentru postul de asistent manager/ secretara pentru sediul din ...

ME Luni, 30 Iun 2014

buna!ce imi puteti spune de Arabesque din Bucuresti?de postul de secretara ce-mi puteti ...

sebi Luni, 26 Mai 2014

Salut, am fost la un interviu in timisoara, si mi s-a spus sa astept raspuns intr-o ...

aha Joi, 15 Mai 2014

Despre postul de consilier vanzari/iasi piate spune cineva ceva?!!

marian Vineri, 18 Apr 2014

La Neamt e ok sa lucrezi in vanzari. Mai toti sunt de la inceputurile firmei. Asta spune ...

tm2014 Luni, 03 Mart 2014

salutare. stie careva cum decurg lucrurile la Timisoara ca sofer ? astept un raspuns

Agent Joi, 13 Feb 2014

Oferta nu se poate spune, imi pare rau. Dar e ok. Departamentul de feronerie. Foarte ...

Rasha Luni, 10 Feb 2014

Ne puteti spune daca pentru ag de vanzari aveti un salariu fix?

a.a.a Luni, 10 Feb 2014

Agent, ai putea sa imi zici ce oferta ti-au facut?Pe ce departament ai intrat?Ceva ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Accounting roles open in Bucharest with French! RS
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca Hipo.ro AMAZON - Business Intelligence Engineer - Internship
Jobs from top companies in ...
Iasi
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de maternitate & paternitate
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...