Arobs Transilvania Software

Fax: 0264.598.426
    Site: www.arobs.ro

Forum despre Arobs Transilvania Software

Cox Vineri, 03 Oct 2014

Interviurile la Arobs sunt in limba romana sau engleza?

Cox Vineri, 03 Oct 2014

Salut, stie cineva ceva legat de interviul tehnic cu cei de la Arobs Software pe partea de embedded?
Din cate am inteles sunt ceva intrebari din C/C++, uC, etc. Trebuie sa stii Matlab/Labview? Cam care ar fi salariul pentru un absolvent de facultate fara experienta de munca? Multam!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Arobs Transilvania Software
php Joi, 02 Oct 2014

@ianos

Multumesc

ianos Sambata, 20 Sep 2014

@php: la interviul tehnic participa tl-ul proiectului pentru care te vor si dupa caz inca ...

php Duminica, 14 Sep 2014

Buna!Imi poate spune cineva cum decurge interviul tehnic?Multumesc

pro Sambata, 12 Iul 2014

in programare 3 ani exp. aprox. 1200E, pfa + cim, impozit la pfa platit de ei, 100 lei ...

- Marti, 27 Mai 2014

Din experienta mea atmosfera este ok, s-ar putea si mai bine da si mult mai ...

maya Duminica, 13 Oct 2013

Ma intereseaza cum e mediul de lucru si ce salarii ofera la sediul din Cluj. Multumesc

calin Luni, 09 Sep 2013

cum sunt salariile in Cluj pe financiar ori resurse umane? Mersi.

coco Duminica, 12 Mai 2013

Are cineva ceba informatii despre ei? Salarii, mediu de lucru?Multumesc

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Ludus (f/m)
LIDL Romania
Locuri de munca Accenture Romania Junior/Senior Payroll Officer with Romanian
Accenture
Last update: 03.08.2017
Network engineer
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?