Arsis Trading

• Tel: 021.314.1419
    Site: www.arsis.ro

Forum despre Arsis Trading

Valyant Joi, 15 Iun 2017

Confirm ceea ce spune dorian82 mai sus despre aceasta firma, este un mare flux de angajari pe siteurile de recrutare. Nu exista luna de cand imi caut de lucru sa nu dau de Arsis.

dorian82 Miercuri, 14 Iun 2017

Inainte sa va depuneti cv-ul atat la Arsis cat si la oricare alta companie ar fi indicat sa verificati fluxul de angajare de pe site-urile de recrutare pentru ca dupa parerea mea o companie buna nu isi schimba foarte des angajatii.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Arsis Trading
EvelynD Joi, 08 Iun 2017

Buna, Am lucrat pana acum 2 luni la Arsis si totul a fost ok. In 2 ani am invatat multe lucruri care m-au ajutat profesional: am invatat sa vand, sa imi controlez reactiile fata de oamenii din jurul meu, sa lucrez in stres si competitie, am invatat ca trebuie sa muncesc daca vreau sa am ceea ce imi doresc pentru ca defapt in asta consta acest job - vrei salariu mare, munceste pentru asta si cu siguranta asteptarile sunt depasite.
Salariul de baza intr-adevar nu este mare insa daca iti realizezi targetul si lucrezi in echipa acesta creste considerabil.
Am plecat de la ei pentru ca am vrut un alt domeniu si nu pentru ca ceva m-a deranjat.
Puncte negative: programul devine dificil atunci cand nu sunt oameni suficienti in magazin sau unul dintre colegi intra in concediu. Daca ai noroc si lucrezi intr-un magazin din centrele comerciale mari, exista posibilitatea de a lucra inclusiv de sarbatori.... dar asta se intampla peste tot, in vanzari.
Pachetul salarial si de bonusare ar trebui sa fie mai atractiv pentru ca la inceput pana inveti ceea ce ai de facut salariul va fi cel din ctr.
Daca sunteti la inceput de drum si vreti sa invatati cat mai multe si sa vedeti cat rezistati la stres, competitie, munca cu oamenii va recomand sa va angajati la Arsis.
Succes

dorian82 Marti, 23 Mai 2017

Atentie mare la detalii daca vrei sa va angajati la aceasta companie si mai ales in cazul ...

dorian82 Marti, 23 Mai 2017

Am lucrat la ei in perioada august 2014 - mai 2016, mult stres din partea superiorilor si ...

Paz Joi, 02 Mart 2017

Am fost de curand la un interviu la ei. Nimic formal, tipa cu care am sustinut interviul ...

Anonim22 Luni, 15 Aug 2016

Salut, Am lucrat la ei mai mult de 1 an si doresc sa va ajut cu cateva ...

andrei Vineri, 12 Dec 2014

Am lucrat 5 ani la ei, la inceput a fost ok,nu ne presau foarte tare cu realizarea ...

asl Joi, 04 Sep 2014

Care mai e treaba pe la arsis?- Salariul cum este- Se plateste la zi- Cat ajungi sa ...

bubu Joi, 26 Sep 2013

Salariu de baza este salariu minim pe economie plus bonusuri din vanzari.Magazinele sunt ...

Ioana Miercuri, 21 Aug 2013

Care sunt salariile angajatilor Arsis?

hehe Joi, 31 Ian 2013

este o firma ok,merita incercata ca job de inceput.sunt seriosi la salar insa managerii ...

Locuri de munca BCR - Banca Comerciala Romana SA Programator Senior - Dezvoltare Solutii Core Banking
BCR
Last update: 04.08.2017
Locuri de munca Telekom Romania Mobile Communications SA Reprezentant vanzari call center Inbound Pitesti
Telekom Romania
Pitesti
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Process Technician SMT - Bosch Cluj
Robert Bosch SRL - R&D ...
Cluj Napoca, Job national
Last update: 15.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Senior Accountant with German needed for General Ledger role!  e
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca Rompetrol Grup - KazMunaiGas Internship Rompetrol 2017 - Marketing
KMG International (Rompetrol)
Last update: 17.08.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?