Audionova

Comert

• Site: www.audionova.ro

Forum despre Audionova

Carmen Joi, 23 Mai 2013

Cum e la punctul de lucru Iasi? Cine a fost la interviu pt postul asistenta vanzari din Iasi sa ne relateze si noua cate ceva.Va multumim!

Misonica Miercuri, 10 Apr 2013

Dar despre personalul din Braila stiti ceva? atmosfera de lucru?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Audionova
bibix Miercuri, 20 Mart 2013

stiti cumva daca si pt postul de asistent vanzari trebuie sustinut interviu si la bucuresti?
BlackWidow Luni, 18 Mart 2013

@Ionica E bine sa nu fumezi. Sa stii calculator foarte bine : word, excel,ppt, daca ...
Ionica Luni, 18 Mart 2013

A fost cineva la interviu pentru postul de Asistent Manager? Poate da detalii despre cum ...
Bogdanelu Miercuri, 13 Mart 2013

Interviul se tine in orasul pentru care aplici, doar al doilea interviu si toate ...
edy Marti, 12 Mart 2013

in ce consta interviul?se tine la Bucuresti sau in orasul pentru care aplici?
amy Sambata, 23 Feb 2013

e pe bune interviul?in cat timp suna?ce fel de persoana cauta?eu am fost la ei la ...
cornetu Luni, 18 Feb 2013

La Audionova exista seriozitate, toti sunt platiti si recompensati in functie de ...
elancu Miercuri, 19 Dec 2012

Buna! As dori sa stiu daca cineva ma poate lamuri: - salariul este de 1200 lei brut sau ...
Vic Sambata, 17 Noi 2012

Intreb astea pt c acum 2 ani am mai fost la ei la un interviu, cautau un copywriter, am ...
Vic Sambata, 17 Noi 2012

a fost cineva la interviul pentru <specialist comunicare> ?pentru cei care cunosc ...
Ioana Marti, 13 Noi 2012

cum este interviul cu directorul ? Este barbat sau femeie , in varsta sau tanar ?
Andru Luni, 12 Noi 2012

Este o firma buna. Faci cursuri de asistente pe calculator in wekend, te cheama la masa ...
Miki Sambata, 10 Noi 2012

Si eu am o cunostinta care lucreaza la Audionova,in provincie... si are vechime la ...
Cecilia Sambata, 10 Noi 2012

Am o cunostinta care lucreaza de multi ani aici si castiga foarte bine,ii place mult ceea ...
mmm Vineri, 09 Noi 2012

...sunt curioasa: si-au angajat pana la urma HR?
Ada Vineri, 26 Oct 2012

De ce nu va duceti la interviu ca sa vedeti cum este ? Aici pot fi postari subiective ...
MMM Joi, 25 Oct 2012

Este vorba de manager sau asistent?Ce echipa de hr au?
MMM Joi, 25 Oct 2012

Ce stiti despre postul de HR pe care il tot pun pe myjob.ro?Se merita?

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Timisoara, Str. Budai Deleanu (f/m)
LIDL Romania
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca Lugera - The People Republic  Route Settlement Operator_ Timisoara
Lugera & Makler
Last update: 12.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Slobozia (f/m)
LIDL Romania
Slobozia
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Finnish speaking vacancy in Bucharest - Build your career
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca World Trading Markets Account Manager in Sales