Betfair Romania Development

• Site: www.betfairromania.ro

Forum despre Betfair Romania Development

EmilNarita Luni, 06 Mart 2017

Salut,

Stie cineva cat se castiga in aceasta firma pentru pozitia de Business Analyst, 5 ani experienta?

johanna78 Joi, 02 Feb 2017

@Dell
Stresanta si plina de falsitate. Ti se dau prieteni si te saboteaza.

@betyourlife
Subscriu. Bani peste medie, munca multa intr-o atmosfera stresanta.

Am lasat un review mai complet despre ce a insemnat Betfair pentru mine in sectiunea de Evaluari.

Daca va place sa fiti invinovatiti pentru orice estimare hazardata a managerului, va recomand aceasta companie. Dar poate ca roboteii din voi isi doresc sa mai si traiasca ... Aveti noroc daca va puteti lua concediul de odihna cand va doriti, ca unii cred ca iti fac o favoare cand iti acorda un drept fundamental.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Betfair Romania Development
EmilNarita Vineri, 29 Mai 2015

Care este salariul pentru un business analyst in aceasta companie?

betyourlife Luni, 14 Iul 2014

Salariile pe IT sunt pe acelasi format, mai mari decat in alte firme din segmentul asta. ...

btw Vineri, 30 Mai 2014

cam care-s salariile pe IT Support ?

Dell Luni, 13 Mai 2013

Hello,Stie cineva cam cum e atmosfera in aceasta companie?Merci!

Locuri de munca OC Prod Group Inginer Calcul FEA - Proiecte Auto/Aero- CD 6 luni
OC Prod HR Consulting
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca Active Soft SRL Junior PHP Developer
Active SOFT
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Vacancy with French in Bucharest! ITS open roles  RS
Last update: 15.08.2017
Locuri de munca Temps Social Media with English and French/German/Portuguese
Temps
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Competence Call Center - CCC Operator call center ENGLEZA - Turkish Airlines  - Bucuresti
Competence Call Center
Last update: 23.06.2017
Network engineer
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de crestere a copilului
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc
nmerrynote 19.08.2017
1233 lei + bonuri de 9.57 lei/zi La OT se plateste dublu.
Alebooxoxo 19.08.2017
Promisiuni salariale nerespectate. Manageri incompetenti, impostori dpdv profesional. Nu te angaja aici decat daca esti disperat sau daca ...
Jack_London 19.08.2017
IT Support