BookLand Store SRL

• Tel: 031.226.1007
    Site: www.book-land.ro

Forum despre BookLand Store SRL

Matei Vineri, 09 Aug 2013

Insa nu vreau sa se inteleaga gresit! Ii recomand cu cea mai mare caldura ca si magazin de carti. Thumbs up for business, thumbs down for employment! Sorry bookland, organizarea interna conteaza foarte mult. Imi pare rau ca trebuie sa las aceasta recenzie proasta insa fac acest lucru in speranta ca veti creste pe toate planurile. Mult succes!

Matei Vineri, 09 Aug 2013

Din punct de vedere comercial sunt deosebiti, ii recomand cu toata caldura insa in ceea ce priveste organizarea interna, gestiunea personlului....hmmm, dubios! Inafara faptului ca angajatii se plang de conditiile oferite de angajator de fata cu oricine(eu fiind client) colaboratorii/promoterii din momentul angajarii devin o cantitate neglijabila, acestia transformandu-se in voluntari...
Nu tin evidenta pontajelor, nu iti descriu in totalitate conditiile legale in care vei lucra la ei iar daca le mentionezi tu de asta...sunt prea ocupati. Probabil nici nu sunt interesati de acest aspect. Iar referitor la contractul de munca, pai dragilor, dureaza si saptamana sa il inregistrati la itm prin urmare degeaba fluturati voi hartia cand vi se pun intrebari. In cazul unei colaborari nu exista garantii verbale! E dificil intr-adevar pentru ca si angajatii sunt instabili si va pot pune pe drumuri fara rost insa ideal ar fi macar sa tineti evidenta pontajelor si sa le oferiti banii in ultima zi de colaborare nu dupa 30 de zile . :)) Mai ales ca nu exista contract!
Pacat ca o firma de asemenea calibru nu este capabila sa-si trateze angajatii cu profesionalism si sa-i determine si pe acestia sa se poarte ca atare.

Locuri de munca Linea Directa Communications - Studio Moderna Fashion Group (Top Shop) Agent comercial Iulius Mall Cluj
Linea Directa Communications ...
Cluj Napoca
Locuri de munca eMAG.ro - Dante International SA Content Production Support - Fashion Days
eMAG.ro - Dante International ...
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Bucuresti Doina Full Time (f/m)
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Mioveni (f/m)
Mioveni
Locuri de munca Lidl Romania Manager Magazin in Slobozia (f/m)
Slobozia
Colegii au fost foarte ok iar timpul trecea destul de repede
Casier si lucrator comercial
Satisface cerintele clientilor,profesionalism in privinta clientilor
Angajat in sediul central
Dezvoltare,Cunoastere,Socializare,Comunicare